DJ Pro, czyli Maciek Prorok o scenie klubowej w "Nocy Rezydentów"

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2024 15:20
W środowy wieczór gościem audycji "Noc Rezydentów" będzie DJ Pro, czyli Maciek Prorok. Ten didżej i producent muzyczny w Czwórce opowie o scenie klubowej, swoich inspiracjach i projektach. 
DJ Pro ma na swoim koncie także występ w Czwórce.
DJ Pro ma na swoim koncie także występ w Czwórce.Foto: Mateusz Kulik/Czwórka

W najbliższej odsłonie audycji "Nocy Rezydentów" w naszym studio pojawi Maciek Prorok, znany jako DJ Pro. Środowy gość Czwórki jest nie tylko DJ-em, ale także znanym producentem muzycznym, którego utwory (solo lub jako duet OGH, Mago Dago lub ProBan) pojawiły się na wielu kompilacjach z muzyką klubową.

DJ Pro jest również autorem kompilacji "At the Beach Bols Bar", a także autorem i współautorem remiksów dla Sistars, Reni Jusis, Natalii Kukulskiej i Haliny Frąckowiak. Współpracował z magazynami Laif i LaifStyle jako recenzent muzyczny. Maciek Prorok zasiadał także w jury podczas wielu konkursów DJ-skich (m.in. Mistrzostwa Polski DJów, Absolut Hear Me, Bacardi DJ Contest). 


______________

Audycja "Noc Rezydentów" poświęcona jest sztuce didżejowania. Prowadzący co tydzień zaprasza czołowych przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Rozmawiają o muzyce, technice i polskich klubach.

Zobacz też:

DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki. 

***

Na audycję "Noc Rezydentów" w środę (10.04) o godzinie 22.00 zaprasza Norbert Borzym

aw

Czytaj także

RAT KRU z nowym singlem: "Bloki" to najazd na potężny bit

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 14:40
- "Bloki" to trzech jeźdźców apokalipsy ujeżdżających dorodnego smoka pod postacią potężnego bitu - mówią członkowie Rat Kru. W utworze gościnnie wystąpili Grubson, Paprodziad i Julia Rover. To kolejny singiel zapowiadający nowy album duetu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Schissma. Kto i gdzie gra hard techno w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2024 13:40
Schissma to kolektyw organizujący imprezy z muzyką hard techno. Działa od dwóch lat i jak dotąd zaprosił do Polski takich artystów jak Don Woezik, 7Circle, Tham czy Luciid.
rozwiń zwiń