Kamil Pawelski: blogowanie było moją odskocznią

Właśnie mija sześć lat odkąd założył bloga "Ekskluzywny menel". Dziś publikuje, opowiada nie tylko modzie, ale i o ojcostwie, pisze teksty, śpiewa i nagrywa muzykę. Jakie były jego początki w świecie polskiej blogosfery i kto namówił go do opublikowania pierwszego posta?
Kamil Pawelski
Kamil PawelskiFoto: Martyna Ogonek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Kamil Pawelski: blogowanie stało się moją odskocznią
Prowadzący Misiorek Michał
Opis

- Zanim zostałem "Ekskluzywnym menelem" w ogóle nie wiedziałem, czym jest blogosfera - mówił gość Michała Misiorka, Kamil Pawelski. - Moja terapeutka zapytała mnie, czy robię coś poza pracą. W ogóle o tym nie myślałem, nie miałem na to czasu. Za namową jej i znajomej ze studiów założyłem bloga, by raz na jakiś czas się od niej odciąć - opowiadał. 

Jak wspominał, na początku nie miał pojęcia, jak poruszać się w tej branży, nie znał nazwisk popularnych blogerów, nie wiedział też, że to praca, dzięki której można zarobić. - Po pięciu miesiącach skontaktowała się ze mną firma, która zaproponowała mi wynagrodzenie, za udostępnienie filmu z kampanii reklamowej. Nie dowierzałem, ale już po roku działalności mogłem zrezygnować z pracy na etacie. Ta przygoda trwa do dzisiaj.

Skąd wziął się pomysł na nazwę bloga i czy definiuje to, co dziś robi? Jak na pomysł z założeniem i utrzymywaniem się z pisania bloga reagowali bliscy? Kiedy zaczął myśleć o karierze muzycznej i czym na swoim blogu/portalu pisze dziś? Jakie tematy są dla niego ważne? O tym, w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Kamil Pawelski (model, bloger, muzyk, autor bloga o lifestylu "Ekskuzywny menel")

Data emisji: 30.06.2019

Godz. emisji: 9.30

ac/kd

o Kamil Pawelski
Playlista
Tagi
Playlista