rozGRYwka: "Miau!"

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 10:00
"Gdy kota nie ma, myszy harcują", jak głosi stare powiedzenie. W grze "Miau!" naszym zadaniem jest tak harcować, by nie dać się złapać, a z pomocą przyjść nam może... pies.
Audio
  • "Miau!" to rozgrywka przeznaczona dla najmłodszej grupy graczy (Czwórka/Czwarty Wymiar)
Fragment pudełka do gry Miau
Fragment pudełka do gry "Miau!"Foto: mat. promocyjne

Najnowsza propozycja firmy FoxGames przeznaczona jest dla młodszych użytkowników. Mogą w nią grać już dzieci od lat pięciu, a jednocześnie w zabawie uczestniczyć może ich czworo. - Śmiało można powiedzieć, że jest to planszówkowa wersja gry w kotka i myszkę. Proste zasady i bardzo dynamiczna rozgrywka to atuty, które liczą się szczególnie dla najmłodszych - przyznał Kamil Jasieński.

Istotne jest też to, że w grze wszyscy uczestniczą jednocześnie. Nie ma przestojów i chwil nudy. Liczy się tempo, szybkie decyzje. - Wcielamy się w myszy, które starają się zdobyć dziesięć przysmaków. Muszą jednak uważać na kota, który gdzieś tam poluje w mieszkaniu. Wszystkie czynności wykonujemy za pomocą kostki, a kostki są dwie. Na jednej mamy symbole przysmaków, które będziemy zdobywać, a na drugiej wizerunki kota i psa. Na kota musimy uważać, pies jest naszym pomocnikiem - opowiedział o podstawowych zasadach Jarek Basałyga z FoxGames.
Więcej o grze "Miau!", w nagraniu audycji, a "rozGRYwka" co poniedziałek w "Czwartym Wymiarze" po 18.00.
ac/pj

Czytaj także

rozGRYwka: Metropolia

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 19:23
Jeśli marzyliście kiedyś o tym, aby zostać burmistrzem i rozbudować niewielkie miasto do roli wielkiej metropolii, z tą grą macie szansę to zrobić!
rozwiń zwiń
Czytaj także

rozGRYwka: Voodoo [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 19:39
Wakacyjny okres to doskonały czas na spotkania w plenerze. Warto mieć ze sobą ciekawą grę, która zaangażuje jednocześnie kilka osób. "Voodoo" na pewno świetnie się sprawdzi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

rozGRYwka: "Koncept"

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 11:00
Jeśli szukacie gry, która sprawdzi się na imprezie i dostarczy wam dużo radości - "Koncept" jest idealną propozycją. W zabawie może uczestniczyć jednocześnie nawet dwanaście osób.
rozwiń zwiń