Polskie Radio
Section05
hobby

Polka w Chicago. Kasia Fira o życiu w USA

Kasia Fira od kilku lat mieszka w Chicago. Przeprowadziła się tam z rodziną jako szczęśliwa posiadaczka zielonej karty. - To była jedna z najważniejszych decyzji, jakie podjęliśmy w życiu. Ale nikogo nie namawiam, żeby szedł w nasze ślady, nikogo też nie zniechęcam - mówi twórczyni youtube’owego kanału Kasia F.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA hobby podróże Podróże z Czwórką youtube Stany Zjednoczone Kamil Jasieński emigracja

Opaski pani Moniki. "Chciałam rozweselić ludzi" [WIDEO]

Monika Pietraszek jest najbardziej rozpoznawalną kasjerką w Polsce. Własnoręcznie wykonuje opaski. Na pomysł wpadła podczas pandemii, zakładając w święta Bożego Narodzenia opaskę z reniferowymi różkami, na sylwestra - z napisem Happy New Year. Opaski pani Moniki zrobiły furorę i dzisiaj, pod presją klientów, codziennie pojawia się w pracy w nowym nakryciu głowy.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Kamil Jasieński opaska moda hobby społeczeństwo

Telewizja Oświatowa. Urok archiwalnych nagrań i "Skarbnica wiedzy"

Marcin Jabłoński jest twórcą profilu, który prezentuje archiwalne nagrania audycji radiowych, edukacyjnych programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. - Na profilu "Skarbnica wiedzy" znajdziecie między innymi angażujące wykłady, które obejmują znaczną część naszej podstawy programowej - mówi w Czwórce. Projekt jest realizowany w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka hobby edukacja archiwizacja media społecznościowe Weronika Puszkar