Stwórz soundtrack swojego życia

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2013 07:15
Jeśli lubisz dzielić się muzyką i szukasz bratniej duszy o podobnych zainteresowaniach, mieszkającej w Twojej okolicy, ta aplikacja rozwiąże wszystkie problemy. Sprawdź do czego służy i jak działa SoundTracking.
Audio
  • Dominik Olędzki testuje aplikację Soundtracking (Czwarty wymiar/Czwórka)
Stwórz soundtrack swojego życia
Foto: Glow Images/East News

Aplikacja powstała przede wszystkim po to, by jej użytkownik mógł dzielić się z innymi muzyką, która właśnie gra mu w duszy. Ale twórcy poszli o krok dalej. I tak po dodaniu ulubionego utworu możemy sprawdzić, kto w okolicy słuchał tej piosenki i kto także ją odznaczył.

 - Soundtracking służy do dzielenia się muzyka, ale nie poprzez przesyłanie plików dźwiękowych tylko odznaczanie słuchanych utworów z okresleniem lokalizacji   - wyjasnia Bartek Czechowicz z "Wirtualnej Polski". - Wyświetlane jest to w sposób podobny do facebook'owego walla, czyli na ekranie pojawia się nam lista ostatnio dodanych piosenek.

Więcej o SoundTracking dowiesz się słuchając nagrania „Czwartego wymiaru”.

Czytaj także

Dobre logo sprzeda Twoją firmę

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2013 18:30
Logo to element komunikacji wizualnej, dzięki któremu konsument zapamiętuje, a potem rozpoznaje markę. Jak skonstruować znak, który na długo zostanie w naszej głowie? Tajemnicę rozszyfrowała ekipa "Czwartego wymiaru".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Google Glass: okulary nowej ery

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2013 18:00
"Można nagrywać i dokumentować życie z prawdziwej, naturalnej perspektywy" - w ten sposób swój wynalazek zachwalają specjaliści z Google.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czy żyjemy w świecie hologramów?

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 12:00
Dzięki hologramom na trasie koncertowej Madonny występował Justin Timberlake, na scenie obok Snoop Dogga pojawił się Tupac, a Mariah Carey zaśpiewała w Krakowie. Kto jeszcze korzysta z tej technologii?
rozwiń zwiń