Maciej Musiałowski: mamy do czynienia z czymś ważnym

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 16:30
- Po przeczytaniu scenariusza byliśmy przekonani, że mamy do czynienia z czymś wielkim. Nie chodziło o to, że ktoś ma zagrać więcej, lub mniej. Chodziło o wspólną sprawę, jaką jest kino - mówił Maciej Musiałowski odtwórca głównej roli w filmie "Soyer".
Audio
  • Maciej Musiałowski odtwórca głównej roli opowiada o filmie "Soyer" (Stacja Kultura/Czwórka)
Maciej Musiałowski odtwórca głównej roli w filmie Soyer
Maciej Musiałowski odtwórca głównej roli w filmie "Soyer"Foto: czwórka

W rozmowie z Kasią Dydo opowiadał, że Szkoła Filmowa w Łodzi jest miejscem, które skupia zdolnych, chcących rozwijać swoje pasje ludzi, pozwala im na realizowanie ambitnych projektów takich, jak film "Soyer". - To co daje szkoła aktorska jest niezapomnianą przygodą. To studiowanie człowieka, emocjonalności, psychologii i humanistyki. Abstrahując od oczekiwań, jakie każdy z nas ma na temat naszej przyszłej pracy jest to po prostu świetna szkoła, także dobra podstawa do rozpoczęcia innych studiów - tłumaczył.

Skąd wziął się pomysł na realizację filmu z... mesjaństwem w tle? Co młodzi studenci Szkoły Filmowej w Łodzi chcą opowiedzieć za pomocą kina? M.in. o tym rozmawialiśmy z odtwórcą głównej roli Maciejem Musiałowskim. Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Maciej Musiałowski (odtwórca głównej foli w filmie "Soyer", aktor)

Data emisji: 14.11.2017

Godzina emisji: 11.15

ac/kd