Silne kobiety podobają się amerykańskiej publiczności

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 15:56
"Nashville" to musicalowy serial obyczajowy produkcji amerykańskiej stworzony przez Callie Khouri. W rolach głównych zobaczymy m.in. Connie Britten oraz śliczną Hayden Panattiere, znaną z serialu "Herosi".
Audio

"Nashville" to jedna z nowych propozycji amerykańskiej telewizji, historia divy muzyki country. Kobieta skończyła 40 lat i jej gwiazda zaczyna właśnie przygasać. By podratować promocję swojej najnowszej płyty główna bohaterka musi połączyć siły z wschodzącą gwiazdką.

To okazuje się trudne, bo obie panie mają bardzo rozbieżne poglądy na muzykę, a młoda piosenkarka większość swoich przebojów produkuje w wersji elektronicznej. Jest więc konflikt pokoleń, a przy okazji dużo naprawdę dobrej muzyki.

Za całość produkcji tego serialu odpowiada Callie Khouri, która na swoim koncie ma Oscara za scenariusz do legendarnego filmu "Thelma i Louise". W rolach głównych zaś występują dwie znakomite aktorki: Connie Britten oraz Hayden Panattiere.

Więcej seriali w cyklu: "Twój przewodnik serialowy"

– To dwie silne kobiety, co bardzo spodobało się amerykańskiej publiczności – opowiada dziennikarz Czwórki, Błażej Prośniewski. – Poza tym Amerykanie kochają muzykę country. Pytanie, czy ta formuła przypadnie do gustu również polskiej publiczności…

Tymczasem serial pojawi się na naszych ekranach już pod koniec listopada. Dowiedz się więcej, słuchając całej rozmowy w "Stacji Kultura" .

(kd)

Zobacz więcej na temat: Nashville
Czytaj także

Świat bez prądu w serialu "Revolution"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2012 16:06
Nowa produkcja twórców hitowych seriali "Lost" i "Supernatural" ma duże szanse przynieść im kolejne sukcesy. W Czwórce przyjrzeliśmy się filmowej wizji Stanów Zjednoczonych, w których "coś" uśmierciło wszystkie gniazdka elektryczne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Unikaj adresu z numerem 666

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2012 09:20
"666 Park Avenue" to tytuł nowego serialu, którym od września swoich widzów będzie straszyła telewizja ABC. Zawartość grozy w obrazie sprawdził Patrycjusz Tomaszewski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Watson była kobietą…

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2012 15:05
… a Sherlock Holmes alkoholikiem. Tak przynajmniej wynika z amerykańskiego serialu "Elementary", którego pierwszy odcinek przyciągnął przed telewizory 15 milionów widzów.
rozwiń zwiń