Czego słucha Ten Typ Mes - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 14:42
– Do rodzimego hip-hopu sięgam rzadko, natomiast do metalu nigdy – zdradza hip-hopowiec. Album rapera zatytułowany "Kandydaci na szaleńców" można wygrać na antenie Czwórki.
Audio– Staram się otaczać albumami z wokalem, który jest lepszy niż mój – zdradza Ten Typ Mes. O swoich muzycznych zainteresowaniach raper opowiadał w "Stacji Kultura".

Jak przyznaje Ten Typ Mes, od piętnastego roku życia zajmuje się hip-hopem, lecz nie słucha na co dzień płyt polskich raperów. – Zdarza mi się to od czasu do czasu. Z tego, co pamiętam to ostatnio słuchałem zespołu Parias. To połączenie Molesty i Eldoki – wyjaśnia.

Z wykonawców spoza kręgu hip-hopowego uwagę rapera zwraca np. Jamiroquai i Plan B. – Bardzo chciałbym zobaczyć tych wykonawców na żywo – zdradza artysta.

– Nie słucham metalu, natomiast zdarza mi się sięgnąć po jazzu – mówi. Gość Czwórki wspomina, że ten gatunek muzyczny pojawił się w jego życiu, gdy zaczął grać na trąbce.

Ten Typ Mes przyznaje także, iż zdarzyło się, że w jego ręce trafiły płyty drum & bussowe oraz dub stepowe. – Jeszcze krążki punk rockowe przychodzą mi do głowy, w szczególności Shine 69 – wyjaśnia.

Płyta Ten Typ Mesa zatytułowana "Kandydaci na szaleńców" jest płytą tygodnia w Czwórce. Krążek, który ukazał się pod patronatem Czwórki, można wygrać na antenie.

ap

Czytaj także

Stasiak i Mes - zobacz filmy i zdjęcia!

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 11:45
7 kwietnia gośćmi Filipa Rudejnacji i Dużego Pe w audycji "Cztery: Gramy!" byli Stasiak i Mes. Najnowsze płyty muzyków poleca Czwórka!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zwierzenia Tego Typ Mesa

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 08:00
Żyje hip-hopowo i rock and rollowo. Muzyka jest najbardziej poukładanym elementem mojego życia – wyznał na antenie Czwórki raper Ten Typ Mes.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ten Typ Mes i "Kandydaci na szaleńców"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 14:58
Czwórka poleca najnowsza płytę w rytmie hip-hopu nagraną przez Ten Typ Mes! Albumy do zdobycia na naszej antenie!
rozwiń zwiń