A ty pokaż swoje nogi

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2011 13:50
Nogi to temat szczególnie ważny gdy pogoda się poprawia i rosną temperatury. Przygotowaliśmy kilka porad, jak szybko przywrócić im witalność.
Audio

- Przyszło lato, dobrze byłoby zdjąć to i owo. Warto odkryć nogi - mówi w "Poranku" Dorota Zielińska - stylistka i projektantka mody. A często okazuje się, że skóra po zimie nie zawsze jest w formie. Oczywiście siłownia nie pomoże w krótkim czasie. Bieganie w plenerze, też nie. - Jeśli będziemy biegać codziennie, to rezultat uda się osiągnąć na przyszłe lato - zaznacza stylistka.

Co więc zrobić by szybko przywrócić nogom witalność? Okazuje się, że są kosmetyki, które przyjdą nam z pomocą. Czwórka je sprawdziła.

Olejki, które nawilżają skórę, sprawiają, że ciało lekko się po nich błyszczy. Niestety nie kryją niedoskonałości. - Również kremy brązujące, często polecane w sklepach, nie do końca działają tak jak powinny - przestrzega gość audycji. - Dają oliwkowy odcień skóry, który uwielbiają wszyscy mężczyźni, ale one także nie kryją mankamentów. Środkiem, który działa są samoopalacze, jednak tym co pozostawia wiele do życzenia, jest ich zapach.

- Jest coś, co wydaje się dobrym rozwiązaniem - mówi Zielińska. To specjalne emulsje, które kryją niedoskonałości i nadają skórze połysk. - Rewelacja na wieczór - dodaje specjalistka Czwórki. Na pielęgnację skóry w ciągu dnia odpowiednie będą brązery, dobrane zgodnie z karnacją skóry. - Smarujemy nogi, wkładamy krótkie spodenki i w miasto!

By poznać wszystkie tajniki pielęgnacji nóg, zapraszamy do wysłuchania całej audycji. Wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj", po prawej stronie artykułu.

pg

Czytaj także

Chudość modelek to problem: mówi szefowa Vogue'a

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 14:42
"Większość modelek, które aktualnie chodzą na pokazach jest wybierana tylko i wyłącznie ze względu na ich wychudzone sylwetki dziewczynek sprzed okresu dojrzewania".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ochrona przeciwsłoneczna

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2010 10:45
rozwiń zwiń