Brzeziński, Wałkuski i Archive o poranku

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 14:08
Środowy poranek to tradycyjnie spotkanie z trenerem osobistym Miłoszem Brzezińskim. Słuchaczy Czwórki czeka także wywiad z formacją Archive oraz dziennikarzem Markiem Wałkuskim.
Miłosz Brzeziński.fot. Wojciech Kusiński
Miłosz Brzeziński./fot. Wojciech KusińskiFoto: Wojciech Kusiński

Tym razem porozmawiamy z psychologiem i trenerem osobistym Miłoszem Brzezińskim o różnych społecznych oczekiwaniach, np. żeby wszystkie kobiety były mamami...

Szykujemy dla Was również specjalny wywiad z zespołem Archive oraz z Markiem Wałkuskim - korespondentem Polskiego Radia w Stanach Zjednoczonych. Jego książka "Wałkowanie Ameryki" jest jedną z bohaterek naszej akcji "Czytasz, słuchasz... Czwórka". Uchylimy rąbka tajemnicy pracy au pair i sprawdzimy, kto i dlaczego chciałby, żeby w Polsce działały "przedszkola równościowe".

Będzie konkursowo i muzycznie, a Łona poczyta nam Szymborską! Bądźcie koniecznie!

Na "Poranek OnLine" w środę, 11 września po godz. 6.00 rano zaprasza Justyna Dżbik

Zobacz więcej na temat: archive Czwórka wywiad
Czytaj także

Miłosz Brzeziński: trzeba mieć dystans do świata

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 15:00
Masz wszystkiego dość? Uważasz, że informacji, którymi codziennie bombardowana jest twoja głowa, jest za dużo? Stosuj "tumiwisizm" i zacznij żyć beztrosko. – To raczej podejście do życia, a nie prawdziwa terapia psychologiczna – mówi Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak pracować w firmie, w której wszyscy Cię denerwują?

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2013 12:40
W środowym poranku zagości trener osobisty Miłosz Brzeziński i porozmawiamy o tym, co zrobić, kiedy koledzy w pracy nas denerwują.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak wytrzymać z cholerykiem?

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2013 15:00
- Choleryk czasem nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo na nas krzyczy - mówi psycholog i trener osobisty Miłosz Brzeziński w Czwórce.
rozwiń zwiń