X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katalog tekstylnych przewinień

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2011 13:07
Skarpety do sandałów, "spodnie hydraulika" i dodatki w jednym kolorze to najczęstsze odzieżowe "grzechy" popełniane przez Polaków – mówi stylistka Wiganna Papina.
Audio

Polacy często wyglądają jak klony. Brakuje im własnego stylu, a tym samym nie wiadomo, kim są i za kogo chcą uchodzić – ubolewa Wiganna Papina. Ubierając się, popełniamy ponadto wiele niewybaczalnych błędów. Listę otwierają skarpety do sandałów, od lat wyśmiewane i nadal… „modne”.

Skarpetki w sandałach są obciachem. Mężczyźni! Chłopcy! Młodzieńcy! Błagamy was! Do krótkich spodni i sandałów nie nosimy skarpetek! – apeluje stylistka. Anatomicznie „bliskim” przewinieniem są też niezadbane stopy w klapkach-japonkach. – Stopy muszą być piękne do japonek, tak jak Jezus miał piękne do "jezusków" (takie sandały na jeden palec) – podkreśla Wiganna Papina.

Typowo „męskim” przewinieniem są również tzw. spodnie hydraulika. Zbyt płytkie i za szerokie w pasie zsuwają się, gdy ich właściciel się pochyla bądź kuca, ukazując… tzw. pęknięte plecy.

Kobiety również popełniają błędy. Powszechne jest dobieranie „kompletów” ubrań i dodatków pod względem koloru, według schematu: żółty kostium, żółte paznokcie, żółta torebka i żółty makijaż. Również w przypadku biżuterii „komplety” nie są wskazane. – Pamiętajmy! Jak kupujemy czapkę, nie kupujmy do tego szalika w tym samym kolorze, a jak torbę, to żeby pasowała do butów – radzi Wiganna Papina. Przy okazji stylistka mówi kategoryczne nie popularnym białym kozaczkom.

Mężczyzn i kobiet w jednakowej mierze dotyczy natomiast przypadłość zbyt krótkich ubrań. – To nieestetyczne, zwłaszcza, jak komuś się coś wylewa. Można to ładnie ukryć – stwierdza Wiganna Papina. Jak podkreśla, za małe ubrania, zamiast maskować niedostatki naszej figury, eksponują je. Fatalny jest również za krótki krawat. – Powinien sięgać do połowy paska – przypomina gość Justyny Dżbik.

Więcej porad Wiganny Papiny znajdziesz w dźwięku w ramce po prawej stronie.

ŁSz

Zobacz więcej na temat: Justyna Dżbik
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ocieplacz grypowy sposobem na mróz

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2010 18:00
Jak zimą nie zmarznąć a jednocześnie wyglądać elegancko i sexy radzi stylistka Wiganna Papina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na wyprzedaż warto pójść rano

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2011 18:01
Jeśli ktoś nie lubi walki, kolejek, tłumu, na wyprzedaży się nie odnajdzie – ostrzega stylistka Wiganna Papina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co każdy facet w szafie mieć powinien

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2011 16:28
Eleganckie buty bez udziwnień, kilka koszul, sportowa marynarka. W razie wątpliwości warto sięgać po klasykę. Oto - w pigułce - rady stylistki Wiganny Papiny dla mężczyzn.
rozwiń zwiń