Jazzmani i raperzy w jednym klipie !

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 11:32
NumerRaz, Eprom, Jakubek, Maseli, Nowak, Eskaubei możemy zobaczyć w jednym teledysku!
Dj Eprom
Dj EpromFoto: Bidi Cos Kreci

Przedstawiamy klip do utworu w którym spotykają się takie tuzy jazzu i hip hopu jak: Bernard Maseli, Numer Raz, Zbigniew Jakubek czy Dj Eprom.

"Pogadajmy”” promuje ideę łączenia dwóch gatunków mających ze sobą wiele wspólnego, jest również zaproszeniem na wyjątkowy koncert "Art Celebration: Jazz & Hip Hop”, który odbędzie się 30 czerwca w Rzeszowie w ramach Wschodu Kultury / Europejskiego Stadionu Kultury, a podczas którego na jednej scenie w różnych konfiguracjach spotkają się: Dean Brown – 4 krotny laureat Grammy, współpraca m.in. z: Eric Clapton, Joe Zawinul, Marcus Miller), Natalia i Paulina Przybysz, Bernard Maseli, Dj Eprom, Ten Typ Mes, NumerRaz, Tomasz Nowak, Eskaubei i zespół koncertowy w składzie: Zbigniew Jakubek, Robert Cichy, Jan Młynarski, Michał Grott. Wstęp na koncert jest wolny.
Zapraszamy do słuchania audycji "DJ Pasmo", w środę 26 czerwca, od 21.00 do 23.00, w której więcej na temat tego projektu.
Wschód Kultury / Europejski Stadion Kultury 2013

Art Celebration: Jazz & Hip Hop
30 czerwca – Rzeszów – Synagogue Stage (obok BWA)
21:00
WSTĘP WOLNY !
Polskie Radio jest patronem medialnym Wschodu Kultury.


Zobacz więcej na temat: Czwórka hip-hop Jazz

Czytaj także

Grubson i BRK o finale trasy Sizeer Music On Tour

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2013 13:19
Na zakończenie wiosennej trasy Sizeer Music On Tour ekipa "Grubego Brzucha" przygotowała niespodziankę. 20 kwietnia w warszawskim klubie Odessa odbył się Gruby Finał. Na jednej scenie zagrali zaproszeni goście z USA - Alchemist i jego kolega po fachu Chip-Fu - oraz rzecz jasna gospodarze wieczoru - GrubSon i BRK.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Serafińska: jazz to fajna muzyka jest

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 12:15
Na całym świecie 30 kwietnia obchodzony jest jako Dzień Jazzu. Przed nami druga edycja tego święta, które ma podkreślić znaczenie tego rodzaju muzyki "jako środka edukacji służącej umacnianiu pokoju, jedności, dialogu i współpracy między narodami".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Echinacea zagrała w Czwórce na żywo

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 12:12
Echinacea to grupa muzyczna założona przez Sebastiana "Siódmego" Postka i członków zespołu Echo, czyli Pawła"Pudla" Płodziszewskiego, oraz Marcina "Parkera" Hillera. W Czwórce panowie zagrali seta na żywo.
rozwiń zwiń