Elektrische.TV i Adre'n'alin zagrali na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2014 14:00
- Zawsze mieliśmy poczucie, że nasze drogi są równoległe, nasze nagrania zawsze wydawane były jako single na wspólnych kompilacjach - opowiadają muzycy w Czwórce. - Zawsze byliśmy obok siebie, aż w końcu okazało się, że będziemy grać wspólne koncerty.
Audio
  • Wywiad z Elektrische.TV i Adre'n'alin (Czwórka/DJ Pasmo)
  • Elektrische.TV i Adre'n'alin - set na żywo (Czwórka/DJ Pasmo)
Elektrische.TV i Adrenalin zagrali na żywo w Czwórce
Foto: materiały promocyjne

I tak też się stało. Elektrische.TV i Adre'n'alin występują razem. - Szymon, czyli Elektrische.TV, jest liderem, ja odpowiadam za kwestie klawiszowo-harmoniczne - opowiada Igor, czyli Adre'n'alin.
Przed koncertem w Czwórce muzycy zapowiadali, że "lekko nie będzie". Bo, jak argumentowali w Czwórkowym "DJ Paśmie" , o tym, co łatwo przychodzi i jest lekkie w odbiorze, najczęściej łatwo się także zapomina.

- Sztuka nie może być "łatwa", bo nie byłaby przecież sztuką - mówią goście Łukasza Napory. - Zagramy ciężkie rzeczy, ale to ryzyko bierzemy na siebie. Sztuka musi być trudna.

W Czwórce panowie zaprezentowali własne utwory.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia wywiadu z Elektrische.TV i Adre'n'alin, a także seta, którego zagrali w naszym studiu.

(kd/pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Techno
Czytaj także

Patryk Niedziela zagrał w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 18:00
Bywalcy klubów i fani elektroniki przyznają, że miniony rok należał właśnie do niego. Patryk Niedziela - to DJ i producent oraz objawie sceny klubowej w 2013 roku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Isnt zagrała na żywo w Czwórce. Posłuchaj seta

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 15:00
Jej gusta muzyczne ukształtowała mieszanka gatunków takich jak rock, grunge czy hip hop. We wszystkich tych gatunkach szukała jednak zawsze jednego: hipnotycznych dźwięków. Teraz zagrała swojego seta na żywo w Czwórce. Zapraszamy do słuchania!
rozwiń zwiń
Czytaj także

ZAMILSKA zmienia oblicze polskiej elektroniki

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014 14:00
Jeden utwór wrzucony do sieci i trzy dni - tyle wystarczyło, by życie Natalii Zamilskiej zmieniło się. Ale w przypadku takiego talentu więcej nie potrzeba. Oto ZAMILSKA - nowe oblicze polskiej elektroniki o światowym potencjale.
rozwiń zwiń