Zobacz jak Plastic zagrał w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2014 12:45
W "Ministerstwie Dźwięku" na żywo zagrał zespół Plastic!
Audio
  • Plastic na Czwórkowej scenie (Czwórka/Ministerstwo Dźwięku)
Plastic w Czwórce
Plastic w CzwórceFoto: Tomasz Adamowicz

PLASTIC to formacja, która od lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. To zespół i duet producencki. Ich muzyka jest eklektyczną odmianą alternatywnego, tanecznego popu. Styl Plastic to charakterystyczne połączenie elementów akustycznych i elektronicznych, współczesnych i retro.

Plastic tworzą: Agnieszka Burcan, która jest autorem i kompozytorem wszystkich utworów oraz Paweł Radziszewski - realizator dźwięku i producent muzyczny. Do tej pory ukazały się ich 3 albumy i jedna EPka: “Plastic” 2006 - płyta nominowana do Fryderyków w 2 kategoriach: Album Roku -  Muzyka Klubowa i Nowa Twarz Fonografii.

Pełni pozytywnej energii - wywiad z zespołem Plastic >>>

"P.O.P" 2009 - z gościnnym udziałem ekscentrycznego klawiszowca Eddiego Stevensa (Moloko, Rosin Murphy,  Zero 7, Freak Power, Sia). Za piosenkę “Lazy Day” Plastic otrzymał Grand Prix na międzynarodowym Pepsi Vena Music Festival 2008.

“Living In The iWorld” 2013

"I Want U" EP 2014  - wydany w formie EPki singiel z zestawem 9 remixów młodych zespołów i DJ’ów, tworzących nową jakość niezależnej sceny polskiej i zagranicznej: Xxanaxx, Rubber Dots, The Dumplings, The And,  Mathplanete, No Drama, Bee Hunter oraz 2 szwedzkich artystów: Moist i PaleSkinnySwede.

Plastic w Czwórce - galeria zdjęć >>>

Utwory Plastic znajdują się na kultowych składankach, a zespół wystąpił na wielu prestiżowych festiwalach: Coke Live Music Festiwal, Nokia Trends Lab, Free Form Festival, finał Keep The Moment, Orange Warsaw Festival, Levi’s Music Tour. Grali przed Roisin Murphy, MGMT i Calvinem Harrisem.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia koncertu z "Ministerstwa Dźwięku".

Zobacz więcej na temat: Czwórka koncert

Czytaj także

Zespół Kim Nowak w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2014 13:08
To prawdziwa gratka dla fanów zespołu Kim Nowak. Bracia Waglewscy wraz z Michałem Sobolewskim zagrali koncert w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Goorala w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 15:00
Gooral - producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Ifi Ude w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 16:00
Na antenie radiowej Czwórki wystąpiła Ifi Ude - niezależna polska artystka nigeryjskiego pochodzenia. Zapraszamy do wysłuchania koncertu i obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń