Czwórka na zawodach Oscyp Snowboard Contest w Białce Tatrzańskiej

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 12:22
OSCYP Snowboard Contest 2019 to największe zawody snowboardowe w Polsce odbywające sie corocznie w Białce Tatrzańskiej. Wydarzenie pod patronatem Czwórki mogliście śledzić na naszej antenie.
Audio
  • Nie jeździsz na desce, ani nartach, a ferie spędzasz w górach? Podpowiadamy, co warto zobaczyć w Białce i okolicach (Czwórka w plenerze na Oscyp Snowboard Contest/Sobotologia)
  • Piotr Gatys o jedenastej odsłonie Oscyp Snowboard Contest w Białce Tatrzańskiej (Czwórka w plenerze na Oscyp Snowboard Contest/Rozbiegani)
  • Szczepan Karpiel-Bułecka o narciarstwie freestyle’owym. Jak sportowcy przygotowują się do konkursów olimpijskich? (Czwórka w plenerze na Oscyp Snowboard Contest/Pasjonauci)
  • Kto stanął na podium na Oscyp Snowboard Contest 2019? (Wiadomości Radiowej Czwórki)
  • Snowpark na Kotelnicy dla profesjonalistów czy początkujących? Mówi zawodnik Szczepan Karpiel-Bułecka (Wiadomości Radiowej Czwórki)
Oscyp Snowboard Contest 2019
Oscyp Snowboard Contest 2019Foto: Grafika Czwórka

mikrofon studio radio czwórka 1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

2 lutego, przez cały dzień nasi reporterzy relacjonowali przebieg imprezy z tatrzańskiego stoku Kotelnica. 

OSCYP Snowboard Contest to najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce. Zawodnicy z całego kraju przyjeżdżają do Białki Tatrzańskiej, aby wziąć udział w tym najważniejszym dla nich wydarzeniu. Rok temu wygrał Wojtek "Gniazdo" Pawlusiak, który odebrał mistrzowski tytuł Rafałowi Sypieniowi. Oprócz atrakcyjnych nagród i rywalizacji na stoku, dla riderów OSCYP Snowboard Contest najważniejsza jest sama możliwość spotkania się i wspólna jazda w specjalnie dla nich stworzonym snowparku.

ZOBACZ TAKŻE Ferie zimowe z Czwórką. Dzieje się >>>

Oscyp-1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Snowboard Contest 2019 >>>

W Białce Tatrzańskiej Czwórka gościła w sobotę 2 lutego. Imprezę relacjonowali dla was Mateusz Fusiarz i Kuba Marcinowicz. Opowiadaliśmy o przejazdach zawodników, trikach powietrznych, ślizganiu się po rurach i poręczach oraz rozmów o trendach na rynku sprzętu dla snowboardzistów.

- Jedenasty Oscyp był szansą na spotkanie z najlepszymi riderami, którzy stoczyli w Białce walkę na śnieżne triki. Zobaczyliśmy między innymi Michała Ligockiego, Jakuba Skrzypkowskiego czy Tomka Wolaka. Oprócz sobotnich relacji zapraszamy także na podsumowanie imprezy w niedzielę, 3 lutego w audycji "Co Was kręci?". Dla kibiców Oscyp Snowboard Contest rozdawaliśmy Czwórkowe gadżety. Szukajcie nas na Kotelnicy Białczańskiej - mówi Magdalena Żelazowska, wydawca audycji "Co Was kręci?".

ZOBACZ TAKŻE Tak było na Czarnym Groniu [GALERIA ZDJĘĆ] >>>

***

Relacji mogliśmy wysłuchać w sobotę (2.02) oraz w audycji "Co Was kręci?" (3.02) po godz. 11.05 na stronie czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

mat. pras./kd/ac