"Pora Lexa" - startuje nowa audycja w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 08:00
Maciej "Mr. Lex" Kasprzyk zaprosi Was na wyjątkowy czas muzycznych doznań, czas muzyki elektronicznej w całym spektrum.
Mr. Lex poprowadzi w Czwórce nową audycję Pora Lexa
Mr. Lex poprowadzi w Czwórce nową audycję "Pora Lexa"Foto: mat. prasowe

Mr. Lex to radiowiec i dziennikarz. Od lat podbija także polską scenę elektroniczną jako DJ. W jego audycji usłyszymy cały muzyczny przekrój - od brzmień najczęściej spotykanych na klubowych parkietach, takich jak house, techno, disco, po bardziej eksperymentalne formy, obecne na prestiżowych festiwalach. Lex zaprezentuje Wam to, co najnowsze i najświeższe w gatunku.

"Pora Lexa" będzie również czasem na prezentację tego, co dzieje się na naszej rodzimej, prężnie działającej scenie muzyki elektronicznej.

Wytwórnie, wydawnictwa płytowe, producenci i didżeje z całej Polski - nowa audycja w Czwórce będzie przede wszystkim porą dla nich i ich twórczych aktywności. 

***

Na audycję "Pora Lexa" zapraszamy w piątki w godz. 00.00 - 02.00 (premierowa odsłona 9.04). Program poprowadzi DJ Mr. Lex.

mat. pras./kd/mg

Czytaj także

Tony Stylu zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 16:48
Tony Stylu, czyli Piotr Jasiński pochodzi z Warszawy, ale dziś związany jest z Berlinem, co nie pozostaje bez wpływu na jego twórczość. W Czwórce muzyk zaprezentował swojego seta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Duss z eklektycznym i energicznym setem

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2014 13:39
- Nie zamykamy się w gatunkowych szufladkach, bo w muzyce elektronicznej jest tyle ciekawych nurtów, że z każdego można wybrać coś, co idealnie dopasuje się w danej chwili do naszego nastroju - powiedzieli w Czwórce członkowie duetu Duss. Ich ekskluzywny set rozgrzał słuchaczy audycji "BE 4".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paul Kalkbrenner: wkrótce techno będzie w mainstreamie

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 14:30
rozwiń zwiń