OFFowy miks Kuby Karasia

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 13:46
Wystartowało katowickie święto muzyki, czyli OFF Festiwal. Kuba Karaś dla słuchaczy Czwórki przygotował miks prezentujący line-up tegorocznej edycji.
Audio
  • Miks prezentujący lineup tegoroocznej edcji OFF Festiwalu autorstwa Kuby Karasia (Oceanarium/Czwórka)
Publiczność przed sceną główną Off Festivalu (ed. 2016)
Publiczność przed sceną główną Off Festivalu (ed. 2016)Foto: Adam Jędrysik/mat. organizatorów

OFF został zainaugurowany przez Artura Rojka w 2006 roku w Mysłowicach. Od sześciu lat tradycyjnie odbywa się w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Właśnie tam można było spotkać Kubę Karasia, który zapraszał pod festiwalową scenę.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji "Oceanarium", a w niej m.in. autorskiego miksu muzycznego czwórkowego prowadzącego. Usłyszycie tam kompozycje takich artystów jak Anohni Hopelessness, DJ'a Koze, Kiasmos, Derrick May czy Gusgus i wielu  innych.

***

Tytuł audycji: Oceanarium

Prowadzi: Jakub Karaś

Data emisji: 04.07.2016

Godzina emisji: 22.00

pj/kd

Czytaj także

Zamilska, Kuba Karaś i... kobiety ich życia

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 10:50
- PJ Harvey to kobieta mojego życia. Słuchałam jej na walkmanie każdego dnia w drodze do szkoły, a ostatnio pojechałam na Open'era tylko na jej koncert. W namiocie byłam 40 minut przed koncertem, a potem wsiadłam do auta i wróciłam do Warszawy - wspomina Natalia Zamilska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Karaś przesłuchał Fismolla. Kraina łagodności?

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2016 09:00
Fismoll, czyli Arkadiusz Glensk jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem i autorem tekstów. Jego baśniowe kompozycje są przyrównywane do twórczości Ólafura Arnaldsa oraz zespołów Bon Iver i Sigur Rós.
rozwiń zwiń