Miło było, czyli koncert Mery Spolsky w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 20:00
Autorka przeboju "Miło Było Pana Poznać" wystąpiła w audycji Damiana Sikorskiego "Będzie głośno!" w listopadzie 2017 roku. Jak wyglądał ten występ?
Na scenie Czwórki: Mery Spolsky
Na scenie Czwórki: Mery SpolskyFoto: Bartosz Bajerski

Posłuchaj
52:58 [CZWORKA]Bedzie glosno 24 listopad 2017 mery spolsky.mp3 Mery Spolsky wystąpiła na scenie Czwórki (Będzie głośno!/Czwórka)

Mery Spolsky sama pisze teksty, komponuje, aranżuje i produkuje muzykę, gra na gitarze, czasem na klawiszach, a także projektuje ubrania. Stylizacje Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują zawsze trzy kolory: czarny, biały i czerwony.

Mery Spolsky w Czwórce - GALERIA >>>

Jej pierwszy singiel oraz teledysk "Miło Było Pana Poznać" pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i klip "Alarm". 15 września nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album zatytułowany "Miło Było Pana Poznać". We wrześniu 2019 roku, po dwóch latach od debiutu Mary Spolsky powróciła z nowym albumem "Dekalog Spolsky". To 10 zasad wokalistki przedstawionych w 10 piosenkach. Tłumaczy jak polubić siebie, nie przejmować dodatkowymi centymetrami i jak zadbać o swoją głowę.

Posłuchaj także wywiadu, którego artystka udzieliła tuż po koncercie w Czwórce >>>

***

"Będzie głośno!" to jedyny w Polsce program radiowy, który umożliwia nieznanym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności. Zespoły, które zgłaszają się za pośrednictwem strony czworka.online zapraszane są do audycji na żywo, aby zaprezentować się zarówno w rozmowie, jak i w mini koncercie akustycznym. Ich utwory zamieszczane są na liście przebojów "Będzie Głośno!". Słuchacze Czwórki codziennie oddają głosy na artystów, którzy najbardziej przypadli im do gustu.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: Mery Spolsky

Data emisji: 24.11.2017 / Retransmisja koncertu: 08.01.2021

Godzina emisji: 18.05

materiały prasowe/kul

 

Czytaj także

Premiera w Czwórce! Pelvis i "Why"

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2017 13:04
- Przy okazji wydania singla "Waves" porównywalis nas do Kaiser Chiefs, za sprawą "Why" mamy szansę na Sunrise Festival - śmieje się Mateusz Błaszak, który jako Pelvis wydał właśnie nowy singiel.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ms. Obsession z płytą "Manekin" wystąpiła w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2017 19:00
Ms. Obsession - laureatka Czwórkowego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" - zagrała koncert promujący jej debiutancką płytę "Manekin". Towarzyszyliśmy jej na backstage'u.
rozwiń zwiń