Jędrzej Wise z nowym singlem i debiut Arkadiusza w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2023 10:05
W audycji zaprosimy na spotkanie z Jędrzejem Wise, który wrócił po wydawniczej przerwie, i Arkadiuszem, który zgłosił się do tegorocznej edycji "Wydaj płytę z Będzie głośno!".
Będzie głośno to audycja promująca debiutantów
"Będzie głośno!" to audycja promująca debiutantówFoto: shutterstock/Christian Bertrand

Piątkowy wieczór w "Będzie głośno!" to wyjątkowe spotkania. W studio Czwórki zadebiutuje Arkadiusz, który zgłosił się do tegorocznej edycji "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Arkadiusz to wokalista, tancerz, choreograf i aktor scen muzycznych. Jest również twórcą tekstów i kompozytorem, a także wirtuozem pianina. O nadziejach, jakie wiąże z konkursem Czwórki, swojej twórczości, inspiracjach i planach po godzinie 20.00 opowie w rozmowie z Damianem Sikorskim. 

Czwórka cały czas czeka na zgłoszenia debiutantów do 6. edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Nagrodą w konkursie jest m.in. wydanie płyty cyfrowej z Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę w naszym studiu w ramach audycji "Będzie głośno!" i w mediach społecznościowych. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tu: formularz, a regulamin przeczytasz tu: regulamin. Na zgłoszenia czekamy do 20 października 2023. 

Zobacz także:

W drugiej części programu gościem Czwórki będzie Jędrzej Wise, który wraca po krótkiej przerwie wydawniczej. Artysta zaprezentował nowy singiel "Dzieciaki z miasta". W utworze gościnnie wystąpiła Daria ze Śląska oraz Solar.

Jędrzej Wise dorastał w Anglii, która jak sam mówi, go ukształtowała jako człowieka. Artysta znany jest również szerszej publiczności jako malarz i rzeźbiarz, a jego prace było można podziwiać w Opera Gallery London czy w Desa Unicum. Był frontmanem takich grup jak Dry Forest czy The Suns. W 2020 roku wydał swój pierwszy solowy album "Stories". Najnowszy, premierowy materiał artysty będzie można usłyszeć na tegorocznym Festiwalu Great September w Łodzi.

Źr. Youtube/ Jędrzej Wise x Daria ze Śląska x Solar - Dzieciaki z Miasta

_____

Będzie głośno! - pod takim hasłem Czwórka promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem "Będzie głośno!" i listę przebojów dociera do słuchaczy. Aby znaleźć się w audycji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki. 

***

Na audycję "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (15.09) po godz. 20.00. Program poprowadzi Damian Sikorski.

aw/mat.pras.

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka rozrywkowa
Czytaj także

Klangor z płytą "Arytmia". "Rock na wesoło, ale i bardzo poważnie"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2022 12:42
 - Wybraliśmy tytuł "Arytmia", bo staraliśmy się, by ta muzyka nie była prosta, zwłaszcza w warstwie rytmicznej. Słowo to ma jednak jeszcze kilka innych znaczeń - mówił w Czwórce Rafał Nowakowski, gitarzysta grupy Klangor. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Arek Kłusowski: wszystko, co chcę przekazać, daję w tekstach

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2023 10:00
"Zaległości w miłości" to najnowszy album Arka Kłusowskiego. To świetna propozycja na wakacyjny czas. Artysta pisze piękne, szczere opowieści, dzięki którym daje się poznać. 
rozwiń zwiń