Czwórka w Wacie Cukrowej. "Będzie dużo dobrej muzy!"

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 11:06
Już w najbliższy piątek rozpoczynamy cykl Czwórkowych imprez plenerowych w klubie Wata Cukrowa. Pod cyrkowym namiotem zagrają Piotrek Truszkowski, RAU oraz Bert i Harper. 
Audio
  • DJ Bert opowiada o "Czwórce w Wacie Cukrowej" (Czwórka/Pierwsze słyszę)
Czwórka w Wacie Cukrowej
Czwórka w Wacie CukrowejFoto: Czwórka/mat.pras.

Wata Cukrowa to klub będący częścią warszawskiego imprezowego kompleksu Lunapark. To właśnie tam zagrają Czwórkowi didżeje. 

- Będzie Piotrek Truszkowski true.dat, który rozpocznie imprezę. Następnie wystąpi RAU, który zagra dj set, a na koniec projekt, który kiedyś założyłem razem z Harperem, który nazwaliśmy Boogie Mafia - wymienia Norbert "Bert" Borzym. - Ostatni raz graliśmy na Up To Date Festival rok temu. Nie występujemy często, ale od tego zaczynaliśmy, dawno dawno temu. Graliśmy breake bity, basowe rzeczy, house, trochę hip-hopu - opowiada.

lunapark Warszawa 1200.jpg
Czwórka w Lunaparku. Nowe miejsce nad Wisłą już otwarte

Impreza rozpocznie się o 22.00 deephousowymi brzmieniami z elementami disco w wykonaniu true.dat. - To będzie idealny warm up przed występem RAUa - mówi DJ Bert. - Ja i Harper dociągniemy imprezę do 5 rano. Namiot cyrkowy, w którym mieści się Wata Cukrowa gwarantuje wyjątkowe nagłośnienie - dodaje. 

Co jeszcze znajdziemy w kompleksie Lunapark? Dlaczego warto pojawi się tam już wcześniej i co ma z tym wspólnego Czwórkowa audycja "4 bieg"? O tym w rozmowie ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: DJ Bert (Norbert Borzym)

Data emisji: 17.07.2019

Godzina emisji: 8.25

pj/ac