Elektrowkręta 2020. Elektrouderzenie na piąte urodziny!

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2020 17:03
Piąte urodziny Elektrowkręty to będzie wydarzenie wyjątkowe: dwie sceny, a na nich prawdziwe gwiazdy techno i drum'n'bass.
Audio
  • O tym, co będzie się działo podczas piątych urodzin Elektrowkręty opowiadają Anna Roszak i Przemek Antoniuk (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Hakan Tanak/Shutterstock.com

elektrowkręta 1200.jpg
Elektrowkręta 2019 - urodziny na dwóch scenach

Elektrowkręta działa od pięciu lat, a z okazji urodzin organizuje imprezę jakiej jeszcze nie było. - Zaczynaliśmy jako audycja radiowa w jednej ze studenckich rozgłośni. To zaczęło się fajnie rozwijać i po trzech latach działalności dołączył do nas Przemek - wspominała Anna Roszak. - Obecnie tworzymy grupę ośmioosobową, głównie z Warszawy, ale także z Wrocławia, czy Trójmiasta.

Elektrowkręta zajmuje się m.in. promocją muzyki elektronicznej, organizacją imprez. - Chcemy, by na rynku muzycznym wyróżniało nas to, że nie skupiamy się wyłącznie na jednym gatunku muzycznym. Tym razem na jednej scenie pojawi się drum'n'base, a na drugiej techno. I to nie tylko to ciężkie, siermiężne granie, ale takie, by każdy mógł się w nim odnaleźć - przekonywał zaś Przemysław Antoniuk.

W tym roku twórcy Elektrowkręty stawiają na polskich artystów, jak mówią, "chcą, by atmosfera była koleżeńska". Na scenie techno zagoszczą m.in. aetha i rraph z vultur, stołeczni weterani Sienn i Szmer, oraz reprezentanci poznańskiego kolektywu Technokracja: spete i impakt. Druga scena to prawdziwa gratka dla miłośników drum'n'bassu: Snake, Domin, damska reprezentacja, czyli Shandrill, Ireneusz Tolak oraz InfraState. Impreza odbędzie się już 22 luteg.  Goście Czwórki zdradzili, co jeszcze będzie się działo podczas tego wydarzenia i dlaczego warto zajrzeń do w warszawskiego klubu Poziomy. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Anna Roszak i Przemek Antoniuk (Elektrowkręta)

Data emisji: 18.02.2020

Godzina emisji: 8.30

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak