Deszczowy "Pogłos" i podróż po ciemnych lasach Ameryki

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2017 18:23
To wyjątkowe, nastrojowe wydanie audycji Jakuba Chuptysia. Głównym bohaterem był Spooky Black, tworzący teraz jako Corbin. Artysta wydał właśnie debiutancki album "Mourn", który wyznaczył kierunek programu Gargamela.
Audio
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Czwórka

pogłos 1200.jpg
Jesienny "Pogłos" z nowościami

W Czwórce zabrzmiał m.in. Justin Vernon, znany jako Bon Iver, w utworze "Wood", posłuchaliśmy także m.in. "deszczowej i emocjonalnej" muzyki Jamesa Blake’a, ale to o Corbinie Gargamel mówił najwięcej. - Wydaje mi się, że my, fani, czekaliśmy na jego płytę całą wieczoność - opowiadał prowadzący audycję, choć przyznał, że jego zdaniem jednym z "największych kawałków" jest stary, ale wciąż chwytający za serce numer "Reason".

Jakie "świeże utwory prosto z ciemnych lasów Ameryki Północnej" znalazły się jeszcze w playliście tego "Pogłosu"? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzi: Jakub Chuptyś (Gargamel)

Data emisji: 8.09.2017

Godzina emisji: 16.04

kd/jp

Czytaj także

Yoachim: przebieram swoje piosenki

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 11:50
- Najpierw słuchałem klasyki, później studiowałem na wydziale jazzu, teraz robię elektronikę. Ale muzykę traktuję jako całość, odbieram ją jako jedność. Tyle tylko, że dla swoich kompozycji szyję z różnych brzmień różne stroje - opowiada Yoachim.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gargamel łapie dźwięki między USA a Estonią

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2017 18:10
Tym razem popularny youtuber i kurator muzyczny w Czwórce zaprezentował twórczość artystów, którzy zadebiutowali na Soundcloudzie. Wśród nich jest m.in. Kanye East.
rozwiń zwiń