Manoid. Techniczne rytmy, które angażują emocje

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2021 20:00
Lubi bawić się dźwiękiem, ale jako producent muzyczny najlepiej czuje się w studiu nagraniowym. Wyprodukował płytę Poli Rise, nagrał własny krążek i zagrał w Czwórce.
Manoid
ManoidFoto: mat. promocyjne

Posłuchaj
54:43 021_10_12 19_04_42_PR4_12_cali_na_godzine Manoid z setem w Czwórce.mp3 Manoid z setem w Czwórce (12”/h/Czwórka)

Manoid to DJ, producent, live performer i sound designer, który występował na całym świecie - od Islandii po Koreę Południową. W swojej muzyce miesza dźwięki natury z syntetycznym brzmieniem. - To techniczne rytmy, połączone z melodyjnymi motywami, które mają emocjonalnie angażować odbiorcę - opowiada producent. 


MANOID: Forests (Official Video) / MANOID

Pod koniec 2018 roku Manoid wydał swój debiutancki album "Truth LP". Płyta była wyróżniona przez krytyków muzycznych w Europie (m.in.płyta miesiąca magazynu FAZEmag) a wideoklip do  utworu "Take me" wyreżyserowany przez VJ Emiko, zdobył pierwszą nagrodę w kategori "Muzyka elektroniczna" w plebiscycie  PLMusic Video Awards oraz pokazywany był na Berlin Music Video Awards. Artysta jest także pomysłodawcą i założycielem Instytut Dźwięku - powstałej w październiku 2019 roku szkoły produkcji muzyki. 

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>


***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość: Manoid 

Data emisji: 12.10.2021

Godzina: 19.05

Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

kul/aw


Czytaj także

Tribbs coveruje Budkę Suflera. "Lubię ryzykowne rozwiązania"

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2021 10:22
Mikołaj Trybulec razem z Moniką "Mimi" Wydrzyńską tworzą Linię Nocną. Jako producent muzyczny Tribbs współpracuje m.in. Oliverem Heldensem, Duncanem Laurence'em i Smolastym.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Atlvnta. Debiut jak akt emancypacji

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2021 13:00
- W Lilly Hates Roses dorośliśmy, jako Atlvnta zdajemy egzamin dojrzałości. Debiutancka płyta jest o mówieniu o sobie i o swoich spostrzeżeniach. Otwarcie i bez kompleksów - mówią Kasia Golomska i Kamil Durski, czyli duet Atlvnta.
rozwiń zwiń