Catz ‘n Dogz. W kierunku danceflooru

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2021 19:03
Polscy producenci, didżeje, właściciele wytwórni Pets przez lata zapracowali na uznanie na międzynarodowej i rodzimej scenie muzyki tanecznej. W audycji usłyszeliśmy ich set z klubu Floyd w Miami. 
Nagrywanie utworu Talking violin - CatznDogz podcza pracy w studiu Czwórki
Nagrywanie utworu "Talking violin" - Catz'n'Dogz podcza pracy w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

- Po czasie lockdownu docenia się każdą możliwość spotkania z publicznością. Do Zabrza przyjechaliśmy z festiwalu Defected, który odbył się w Chorwacji. Niesamowita energia, piękna pogoda i nasz pierwszy zagraniczny występ w tym sezonie - mówili członkowie duetu Catz ‘n Dogz podczas festiwalu CARBON, który odbył się pod patronatem Czwórki we wrześniu 2021 roku w Zabrzu. W audycji zaprezentujemy zapis ich występu z klubu Floyd w Miami, w którym zagrali w październiku tego roku.

Posłuchaj
56:08 2021_11_30 19_03_24_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 Catz ‘n Dogz w Czwórce (12 cali na godzinę - 12”/h/Czwórka)
 

 

Ich muzyczna wyobraźnia nie zna granic, a autorska wizja pozwala na swobodne korzystanie z różnych stylistycznych konwencji i przekraczania gatunkowych reguł. Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk to twórcy, których sety zachwycają fanów na całym świecie, ale zarazem nigdy nie zapominają o swoich korzeniach i z największą radością występują przed rodzimymi fanami.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sety didżejskie w Czwórce >>>


***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość: Catz ‘n Dogz

Data emisji: 30.11.2021

Godzina: 19.03

Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

kul/aw/pj


Czytaj także

"Zrobiliśmy coś pięknego". Tak było na One Love Music Festival

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 10:45
- Na tym festiwalu oglądałem wiele fantastycznych koncertów gwiazd muzyki reggae i dub, dlatego z dużą ciekawością przyglądałem się tegorocznemu line-upowi. Mocnym punktem była Nneka, świetna dziewczyna i artystka z Nigerii, do tego Smolik, Grubson, Gutek i Zalewski - opowiada Maken, gospodarz festiwalowej audycji z One Love Music we Wrocławiu. 
rozwiń zwiń