Vi z autorskim setem za deckami Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2022 13:42
We wtorek Czwórka udostępnia DJ-om swoją antenę i prezentuje sety przygotowane przez przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Tym razem zagra dla Was DJ Vi.
DJ Vi
DJ ViFoto: materiały artystki

Vi, jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie klubowej, to miłośniczka głębokiego, surowego techno. W swoich setach przechodzi od przestrzennych, głębokich ballad do szybkiego, galopującego groove’u.

Vi, czyli Wiktoria Żydowska jest rezydentką wrocławskiego klubu Ciało i reprezentantka kolektywu SLAP.

Zagrała w większości klubów w kraju oraz na festiwalach takich jak Intro Festival, Wisłoujście, Las Festival, Summer Contrast czy Dissolve. Swoją selekcje i technikę zaprezentowała w berlińskim HÖR oraz w Czechach i Słowacji. 

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>

___

12 cali na godzinę, czyli 12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Na co dzień usłyszeć go można w duecie Last Robots - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Dzielili scenę z około setką wykonawców zagranicznych. Wśród nich znaleźli się m.in.: Annie Mac, 2Many Dj`s, Jacques Lu Count, Vitalic, Marshall Jefferson, Booka Shade, Felix Da Housecat, Oliver Huntemann, Cassius, czy Krystal Klear. Duet wielokrotnie występował na Openerze, Audioriver - wydarzeniu pod patronatem Czwórki, czy Coke Live.

***

Seb Skalski wystąpi już w środę (10.05) w ramach audycji "12 cali na godzinę – 12”/h" - o godz. 19.05. Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

mat.pras./pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna
Czytaj także

Duel WarmUp - DJ Pawel na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2022 22:20
Duel to audiowizualny kolektyw i seria wydarzeń, która powstała pod koniec 2018 roku. Idea kryjąca się za projektem to "przesuwanie muzycznych granic" i stworzenie bezpiecznej i tolerancyjnej imprezowej przestrzeni. W Czwórce zaprezentowali swój autorski set.
rozwiń zwiń