Matt S za deckami Czwórki - co zagra?

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2023 16:30
DJ, promotor i organizator eventów. Na co dzień mieszka w Warszawie, ale nie zapomina o swoich korzeniach. Aktywnie działa na płockiej scenie muzycznej, gdzie jest współtwórcą Molo Festival. Usłyszymy go w Czwórce!
Matt S
Matt SFoto: mat.pras.

Matt S pochodzi z Płocka i to właśnie tam skupia się jego działalność muzyczna, Od wielu lat buduje tamtejszą scenę muzyki elektronicznej i pracuje nad szerzeniem świadomości na ten temat wśród lokalnej społeczności. Matt jest członkiem kolektywu Audiobar, który pod tą samą nazwą już od 10 lat tworzy jedno z najdłużej działających wydarzeń towarzyszących festiwalowi Audioriver oraz odpowiedzialny jest za szereg doskonale przyjętych eventów w lokalnym klubie i nie tylko.

Matt to również współtwórca nowego na płockiej scenie klimatycznego festiwalu muzyki elektronicznej, jakim jest Molo Festival, którego pierwsza edycja odbyła się w 2021 roku. Matt nie ogranicza się jedynie do produkcji wydarzeń i grania DJ setów, o czym świadczy powołany w 2022 roku projekt STIMMULUS będący platformą z podcastami, promującą polskich producentów i DJ’ów. W swoich występach łączy melodic techno z progresywnymi utworami, w które świetnie wplata energiczne brzmienia z dodatkiem mocnych syntezatorowych barw. Ma na swoim koncie występy w takich klubach jak Smolna, Nowa Jerozolima, Wyspa Tamka, Crackhouse, NRD, DOM, P29, Dom Muzyki, SiXA czy nawet we francuskim spocie Signal 2108. Wystąpił także na tegorocznej edycji Audioriver Festivalu otwierając scenę Old Market Square.

Swojej publiczności jest znany również pod aliasem Autronom, gdzie prezentuje swoją mroczniejszą stronę i zabiera słuchaczy w podróż przez ambientowe brzmienia po hipnotyczne techno, nieregularne beaty i przeszywający drone.​

***

"12 cali na godzinę", czyli "12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki i zobaczyć na facebook.com/czworka - we wtorki od 19.00.

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE >>>

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12"/h" zapraszamy we wtorek (17.01) po godz. 19.00.

aw

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA
Czytaj także

Balearic znad Bałtyku. Jazxing debiutuje na winylu

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2022 12:50
- Balearic to szerokie pojęcie. Dla jednych to stan ducha, dla innych - styl muzyczny, który narodził się na Ibizie. Dla nas jest to estetyka, która ma wywoływać określone emocje - mówi Jakub Sautycz z duetu Jazxing. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

12 cali na godzinę. Głębokie loty Vidno

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2022 20:50
Vidno to pseudonim artystyczny Jakuba Sawickiego – didżeja, producenta i pomysłodawcy Audiobaru – imprezy towarzyszącej festiwalowi Audioriver.
rozwiń zwiń