X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sarsa: muzyką opowiadam o swoim życiu

Trzeci studyjny album artystki "Zakryj" pojawił się na rynku pod koniec maja 2019. - Wciąż czuję się jak debiutantka. To magiczne poczucie, które dodaje mi świeżości. Za każdym razem tak samo intensywnie przeżywam kolejną płytę - mówi Sarsa w Czwórce.
Sarsa - polska wokalistka
Sarsa - polska wokalistkaFoto: Michał Misiorek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Nieprzeciętne rozmowy 2019/06/16 09:30
Prowadzący Misiorek Michał
Opis

Jak przyznała wokalistka, ten album dotyczy jej przeżyć, nie zawsze tych pozytywnych. - Dla mnie najważniejszym kanałem do komunikacji z słuchaczami, opowiadania o sobie, są moje piosenki. Nie należę do wokalistek, które żonglują singlami o przypadkowych treściach, każdy z moich utworów to historia prawdziwa. jednak branża muzyczna pokazała mi, że trzeba z jednej strony mieć skórę słonia, ale z drugiej, być bardzo kruchym, by móc tworzyć - mówi Sarsa. - A ja, choć czuję się silnym i pewnym siebie człowiekiem, potrzebuję akceptacji od otoczenia. Kiedy spotykam się z krytyką, bardzo to przeżywam. Z drugiej strony w to co robię wkładam całe serce: piszę teksty, muzykę i produkuję ją sama. Dlatego każda opinia jest dla mnie ważna.

Jak powstawała płyta "Zakryj" i dlaczego Marcie Markiewicz nie było łatwo znaleźć się w tym życiowym punkcie, w którym dziś jest? O tym w nagraniu rozmowy z artystką ze studia Czwórki. W programie także nagrania z jej najnowszego krążka. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Sarsa (Marta Markiewicz)

Data emisji: 16.06.2019

Godz. emisji: 9.30

kd/ac

Goście Sarsa
Playlista
Tagi
Playlista
  • Georgia - About Work The Dancefloor (Radio Edit)
  • Anna Of The North - Leaning On Myself
  • Linia Nocna - Hulajnogi
  • SARSA, - Tęskno mi