Sarsa: muzyką opowiadam o swoim życiu

Trzeci studyjny album artystki "Zakryj" pojawił się na rynku pod koniec maja 2019. - Wciąż czuję się jak debiutantka. To magiczne poczucie, które dodaje mi świeżości. Za każdym razem tak samo intensywnie przeżywam kolejną płytę - mówi Sarsa w Czwórce.
Sarsa - polska wokalistka
Sarsa - polska wokalistkaFoto: Michał Misiorek/Czwórka
O Audycji
Tytuł Nieprzeciętne rozmowy 2019/06/16 09:30
Prowadzący Misiorek Michał
Opis

Jak przyznała wokalistka, ten album dotyczy jej przeżyć, nie zawsze tych pozytywnych. - Dla mnie najważniejszym kanałem do komunikacji z słuchaczami, opowiadania o sobie, są moje piosenki. Nie należę do wokalistek, które żonglują singlami o przypadkowych treściach, każdy z moich utworów to historia prawdziwa. jednak branża muzyczna pokazała mi, że trzeba z jednej strony mieć skórę słonia, ale z drugiej, być bardzo kruchym, by móc tworzyć - mówi Sarsa. - A ja, choć czuję się silnym i pewnym siebie człowiekiem, potrzebuję akceptacji od otoczenia. Kiedy spotykam się z krytyką, bardzo to przeżywam. Z drugiej strony w to co robię wkładam całe serce: piszę teksty, muzykę i produkuję ją sama. Dlatego każda opinia jest dla mnie ważna.

Jak powstawała płyta "Zakryj" i dlaczego Marcie Markiewicz nie było łatwo znaleźć się w tym życiowym punkcie, w którym dziś jest? O tym w nagraniu rozmowy z artystką ze studia Czwórki. W programie także nagrania z jej najnowszego krążka. 

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Sarsa (Marta Markiewicz)

Data emisji: 16.06.2019

Godz. emisji: 9.30

kd/ac

Goście Sarsa
Playlista
Tagi
Playlista