Czeluść w studiu i przy telefonie

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2020 19:04
Czeluściowcy kolejny raz zasiedli w Czwórkowym studiu. Tym razem na antenie dołączyli do nich słuchacze.  
Audio
Czeluść
CzeluśćFoto: Czwórka/Kamil Jasieński
Tytuł Czeluść w studiu i przy telefonie
Opis

Panowie podzielili się swoimi przemyśleniami na temat Festiwalu Miłości Ruski Pop, Festiwalu Czeluść i nadchodzącej płyty "Wolumin 5". 

Audycja miała wyjątkowy charakter, słuchacze mieli możliwość zadzwonienia do Czwórkowego studia. Dzięki tym połączeniom zgarnęli liczne wejściówki na wybrane wydarzenia. 

Festiwal Miłości Ruski Pop odbędzie się już 14 lutego w klubie Zet Pe Te w Krakowie. "Wieczór Rezydentów" wypełniła muzyka artystów, którzy wystąpią na tym lutowym festiwalu.  

***

Audycja: "Wieczór Rezydentów"

Prowadzący: Czeluść

Data emisji: 27.01.2020

Godzina emisji: 19.05

pj

Playlista
Tagi

Czytaj także

"Pogłos". Historie, kryjące się za muzycznymi hitami

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 22:01
- Sensei Bueno, niszowy muzyk z Atlanty, trafił na jeden z głośniejszych projektów muzycznych 2019 roku. Gdy jego znajoma wokalistka, Baby Rose dostała zaproszenie na sesję nagraniową, czekał przez kilka godzin pod studiem, by udowodnić, że też powinien się tam znaleźć - opowiadał gospodarz audycji Jakub Chuptyś. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Lins i coverowe historie. Po co śpiewa się stare piosenki?

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 15:50
- Covery to trudny temat, zwłaszcza jeśli chodzi o piosenki, które w oryginałach brzmiały doskonale. Do tej pory oficjalnie zaśpiewałam jeden utwór zespołu Maanam. "Kocham Cie, a kochanie moje" wywróciłam na drugą stronę, przeniosłam punkt ciężkości, przefiltrowałam przez własne doświadczenie - opowiada Kasia Lins.
rozwiń zwiń