"Esport Od Kuchni". Z czym się je wirtualny świat?

"Esport Od Kuchni" to nazwa nowego programu, który stworzył m.in. Mateusz "HaX" Ogonowski, by o e-sporcie rozmawiać... w kuchni.
Mateusz HaX Ogonowski w studiu Czwórki
Mateusz "HaX" Ogonowski w studiu CzwórkiFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka
O Audycji

łukasz 

Tytuł Miksowanie e-sportu z gotowaniem
Prowadzący Łukasz "JeffreJ" Chmiel
Opis

W programie "Esport Od Kuchni" Mateusz "HaX" Ogonowski i Alex Gryn wykorzystują motyw gotowania, aby opowiadać o e-sporcie. - Dotychczas powstał odcinek pilotażowy, ale mamy nadzieję, że ten program "poleci" dalej, także poza świat e-sportu - mówił HaX, współtwórca projektu. - Zależy nam na tym, by na liście zaproszonych gości znaleźli się przede wszystkim ludzie, którzy tworzą e-sport "od kuchni", czyli pracują "na zapleczu", jednocześnie wykonując ważną pracę i pełniąc odpowiedzialne funkcje - mówił gość Jeffreja.

Każdy kolejny odcinek programu ma zostać podzielony na kilka części, m.in. wspólne gotowanie i pokazywanie... zdjęć z dzieciństwa. Co jeszcze będzie się działo i czym twórcy chcą zaskoczyć swoich widzów? Jaki związek z "Esportem Od Kuchni" ma program "Top Gear"? Skąd wziął się tak niecodzienny pomysł i jak doszło do stworzenia pierwszego odcinka? Czy jedzenie ma coś wspólnego z grami komputerowymi? Czy po premierze zwiastuna możemy już wypatrywać kolejnych odcinków? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.  

W programie zaprosiliśmy także na kalendarium gracza, które przygotował Mateusz Kulik i jak co tydzień zaproponowaliśmy dużo dobrej muzyki.

ZOBACZ TAKŻE Jak zostać mistrzem e-sportu >>>

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Data emisji: 5.05.2019

Godzina emisji: 12.08

kd/kw

Goście Mateusz "HaX" Ogonowski
Playlista
Tagi
Playlista