Słaby start Red Dead Redemption 2

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 14:44
Red Dead Redemption 2 nie zaliczyło udanego startu na PC. Crashujący launcher, problemy z uruchomieniem gry to tylko kilka problemów podczas premiery. Rockstar robi co może i doczekaliśmy się już kilku łatek, które mają pomóc rozwiązać problemy.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Studio R3/Shutterstock

Gracze od razu zaczęli zgłaszać techniczne problemy w związku z premierą Red Dead Redemption 2. Długo wyczekiwana premiera niestety nie miała dobrego startu i Rockstar Games od razu musiało zacząć łatać swój produkt. Deweloperzy opublikowali łatkę, która ma na celu wyeliminować wszelkie problemy z uruchomieniem gry.

  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas startu wyświetlał komunikat o "nieudanej próbie startu".
  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas uruchamiania RedDead Redemption 2 wyświetlał komunikat "Rockstar Games Launcher niespodziewanie przestał działać".
  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher niespodziewanie kończył działanie przy próbie uruchomienia z poziomu aplikacji Epic Games Launcher.
  • Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas uruchamiania Red Dead Redemption 2 z poziomu aplikacji Epic Games Launcher wyświetlał komunikat "Nie można uruchomić gry, proszę sprawdzić zainstalowane dane".

Podobno liczba usterek jest znacznie większa. Rockstar nieustannie pracuje, aby wyeliminować wszelkie problemy związane nie tylko z launcherem, ale i z samą grą.


Łukasz "JeffreJ" Chmiel