Wiosna 2022 - na jakie premiery czekają gracze?

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2022 11:40
"Elden Ring" już podbił serca graczy w ubiegłym miesiącu. Fani motoryzacji w końcu otrzymali “Gran Turismo 7” i ponownie mogli zasiąść za kierownicą pieczołowicie odwzorowanych samochodów. To jednak nie koniec wielkich premier. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?
Wiosna 2022 - premiery gier komputerowych.
Wiosna 2022 - premiery gier komputerowych.Foto: shutterstock/Dean Drobot

"Warhammer 40,000: Battle Sister" - 8 marca 2022

Warhammer już dawno zaczął rozmieniać się na drobne i nie ukrywam,  że żałuję. To niezwykłe uniwersum z ogromnym potencjałem ciągłego rozwoju, ma za sobą lepsze i gorsze produkcje, ale Battle Sister zapowiada się obiecująco. To pierwszy taki shooter i do tego bez wątpienia najładniejszy. Gracz będzie miał niezwykły zakres ruchów do wykorzystania, co umożliwia tworzenie efektownych kombinacji podczas pokonywania kolejnych etapów. 

"Assassin’s Creed: Valhalla – Świt Ragnaroku" - 10 marca 2022

 “Assassin’s Creed: Valhalla” to prawdziwy fenomen Ubisoftu. Wydana dwa lata temu kolejna odsłona popularnego cyklu, mimo upływu czasu wciąż ma zagorzałą grupę fanów i jest nieustannie rozwijana przez deweloperów. Świt Ragnaroku odda w ręce graczy nową postać, a wraz z nią nową historię i ogrom nowej zawartości. Mapa zostanie znacząco rozbudowana oraz uzupełniona o dodatkowe aktywności. Nasz bohater otrzyma także boskie moce, które pomogą mu w walce z przeciwnikami. Pomyślcie jak byłoby pięknie, gdyby "Assassin’s Creed: Valhalla" posiadała tryb kooperacji…

Dawn of Ragnarök - Deep Dive Trailer | Assassin’s Creed Valhalla / Ubisoft

 

"WWE 2K22" - 11 marca 2022

 2K Sports dało plamę jeżeli chodzi o "WWE 2K20". Sam wspominam dużą ilość błędów, zawieszanie się gry. Po prostu przy "WWE 2K20", "Cyberpunka 2077" można nazwać technicznym majstersztykiem, a to coś znaczy. Twórcy wzięli na wstrzymanie i postanowili zrobić sobie przerwę i stworzyć nową odsłonę wrestlingu praktycznie od nowa. Przebudowano silnik, dodano bardzo dużo trybów rozgrywki, a całość wygląda iście next-genowo. Tak, wiem jaki ludzie mają stusunek do wrestlingu, ale jako wychowany na Hulku Hoganie, Stingu oraz Goldbergu nie mogę sobie odpuścić.

WWE 2K22 - Hit List Trailer | PS4 / PlayStation

  

Łukasz “JeffreJ” Chmiel/kul