NuCasa w "Nocy Rezydentów". O sztuce didżejowania

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2024 13:02
NuCasa to dobrze znany polskiej publiczności dj i producent. Wraz z nim wskoczymy w świat dźwięków i sztuki didżejowania. 
NuCasa w środowy wieczór pojawi się w Czwórce
NuCasa w środowy wieczór pojawi się w CzwórceFoto: archiwum prywatne artysty

NuCasa supportował gwiazdy muzyki elektronicznej, z których można wymienić Patrice’a Baumela, Super Flu, Maga, Cioz czy Jansons. Jest współtwórcą i rezydentem Splotu Słonecznego. Absolwentem Dubspot Music Academy w Nowym Jorku. W swojej twórczości eksploruje rejony szeroko pojętej muzyki elektronicznej, od rytmicznego tech house’u po deep tech i indie dance. Jego muzyka wychodziła nakładem takich wytwórni jak angielska Simma Black czy portugalska Fuse Records. W 2024 ma już zaplanowane kolejne wydawnictwa.

***

Audycja "Noc Rezydentów" poświęcona jest sztuce didżejowania. Prowadzący co tydzień zaprasza czołowych przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Rozmawiają o muzyce, technice i polskich klubach.

Posłuchaj też:

DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

***

Na audycję "Noc Rezydentów" w środę (24.04) o godzinie 22.00 zaprasza Norbert Borzym

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Norbert Borzym
Czytaj także

DJ Pro, czyli Maciek Prorok o scenie klubowej w "Nocy Rezydentów"

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2024 15:20
W środowy wieczór gościem audycji "Noc Rezydentów" będzie DJ Pro, czyli Maciek Prorok. Ten didżej i producent muzyczny w Czwórce opowie o scenie klubowej, swoich inspiracjach i projektach. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

CARBON Silesia Festival 2024. To będzie najgorętsza edycja

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2024 18:53
14 i 15 czerwca to dni, w których odbędzie się kolejna, czwarta już, odsłona CARBON Silesia Festival w Zabrzu, którego patronem medialnym jest Czwórka. Na terenie Sztolni Królowa Luiza zapowiada się gorące wydarzenie. 
rozwiń zwiń