Up To Date. Czwartkowa Czwarta Scena Czwórki w Białymstoku!

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2020 12:31
Trwa 11. odsłona festiwalu Up To Date w Białymstoku, wydarzeniu partneruje Czwórka. Spośród blisko 60 artystów sceny elektronicznej i hip-hopowej, dziesięciu muzyków reprezentujących najciekawsze trendy w młodej polskiej muzyce gra właśnie na Czwartej Scenie Czwórki. Czwartkowe występy zobaczcie online! 
Up to Date Festival 2020. Czwarta Scena Czwórki
Up to Date Festival 2020. Czwarta Scena CzwórkiFoto: Radek Kamiński

Czwartą Scenę Czwórki można odnaleźć na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Od 3 do 5 września grają na niej znakomite gwiazdy.

Występy artystów: Święty Bass, Rasmentalism i znanego z Czwórkowej anteny DJ Berta już za nami, ale teraz można cieszyć się nimi online! 

Posłuchaj
02:26 czwórka muzyczny lunch 4.09.2020.mp3 Czwartek na Up To Date Festival - jak DJ Bert przygotowywał się do występu w Białymstoku i na co czekają fani festiwalu - materiał Małgosi Jakubowskiej (Muzyczny Lunch/Czwórka)

 

Święty Bass @ Up To Date Festival 2020 Czwarta Scena Czwórki/Czwórka

Rasmentalism @ Up To Date Festival 2020 Czwarta Scena Czwórki/Czwóka

Zobacz także:

Bert @ Up To Date Festival 2020 Czwarta Scena Czwórki/Czwórka

W piątek na Czwórkowej Scenie Czwórki wystąpią: beluga stone, Miły ATZ i Bennelux, a w sobotę zapraszamy na spotkanie z Tropical Soldiers in Paradise, Tonfa, Pryksonem Fisk i DJ Harperem, również doskonale znany słuchaczom z anteny.

Festiwal Up To Date odbywa się w kilku lokalizacjach - w salach Białostockiego Teatru Lalek oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej, w przestrzeniach Stadionu Miejskiego, a także w plenerze. Tegoroczna edycja imprezy odbywa się oczywiście w warunkach obostrzeń sanitarnych. Do każdego biletu dodana jest maseczka wielorazowa, publiczność może brać udział w koncertach w bardzo małych grupach. 

***

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

mat.pras./Czwórka/pj

Czytaj także

Paweł Gładysz, Transgresja: muzyka jest dla nas wyzwoleniem

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 12:50
O debiutanckim albumie "Brak Równowagi", który jest połączeniem rocka, metalu i elektroniki, wewnętrznym dziecku każdego z nas, o gubieniu i odnajdowaniu siebie, porzucaniu życiowych schematów i walce o samego siebie - rozmawialiśmy z wokalistą grupy Transgresja, Pawłem Gładyszem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pogłos 145. Mike Dean, Kanye West - hip-hopowe muzyczne uderzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 22:01
"Pogłos" otworzyły kompozycje Mike’a Deana. - O tym artyście wspominałem już wiele razy przy okazji jego genialnych solówek gitarowych, i omawiając jego wkład w rozwój no brzmienia Travisa Scotta, czy Kanyego Westa, który nie raz posiłkował się geniuszem tego artysty - opowiadał Gargamel.
rozwiń zwiń