Up To Date. Czwarta Scena Czwórki - kolejny dzień w Białymstoku

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2020 12:31
Wciąż jesteśmy na 11. odsłonie festiwalu Up To Date w Białymstoku, uczestniczymy w wydarzeniu, któremu partnerujemy. 10 artystów festiwalu gra na naszej scenie, Czwartej Scenie Czwórki. Piątkowe występy zobaczcie online! 
Up To Date Festival 2020
Up To Date Festival 2020Foto: Radek Kamiński

Czwartą Scenę Czwórki można odnaleźć na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Od 3 do 5 września grają na niej znakomite gwiazdy.

Występy artystów: Święty Bass, Rasmentalism i znanego z Czwórkowej anteny DJ Berta już za nami. Zobaczcie je online:

Up To Date. Czwarta Scena Czwórki - tak gramy w Białymstoku!  

W piątek naszą scenę zaszczycili Beluga Stone:

Beluga Stone @ Up To Date Festival 2020 Czwarta Scena Czwórki/Czwórka


Bennelux DJ set @ Up To Date Festival 2020 Czwarta Scena Czwórki/Czwórka

Dalekie @ Up To Date Festival 2020 Czwarta Scena Czwórki/Czwórka

W sobotę zapraszamy na spotkanie z Tropical Soldiers in Paradise, Tonfa, Pryksonem Fisk i DJ Harperem, również doskonale znany słuchaczom z anteny.
Zobacz także:

Festiwal Up To Date odbywa się w kilku lokalizacjach - w salach Białostockiego Teatru Lalek oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej, w przestrzeniach Stadionu Miejskiego, a także w plenerze. Tegoroczna edycja imprezy odbywa się oczywiście w warunkach obostrzeń sanitarnych. Do każdego biletu dodana jest maseczka wielorazowa, publiczność może brać udział w koncertach w bardzo małych grupach. 

***

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

mat.pras./Czwórka/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Gładysz, Transgresja: muzyka jest dla nas wyzwoleniem

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 12:50
O debiutanckim albumie "Brak Równowagi", który jest połączeniem rocka, metalu i elektroniki, wewnętrznym dziecku każdego z nas, o gubieniu i odnajdowaniu siebie, porzucaniu życiowych schematów i walce o samego siebie - rozmawialiśmy z wokalistą grupy Transgresja, Pawłem Gładyszem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pogłos 145. Mike Dean, Kanye West - hip-hopowe muzyczne uderzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 22:01
"Pogłos" otworzyły kompozycje Mike’a Deana. - O tym artyście wspominałem już wiele razy przy okazji jego genialnych solówek gitarowych, i omawiając jego wkład w rozwój no brzmienia Travisa Scotta, czy Kanyego Westa, który nie raz posiłkował się geniuszem tego artysty - opowiadał Gargamel.
rozwiń zwiń