X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nieżyjący aktor... zagra w filmie

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 09:48
James Dean nie żyje od 1955 roku, a teraz, dzięki nowoczesnej technologii (CGI ang. computer-generated imagery) ma zostać wskrzeszony i pojawi się w nowym filmie. Taką informację podaje serwis filmowy Hollywood Reporter.
James Dean
James DeanFoto: pixbay.com

"Finding Jack" - produkcja w której ma się "zagrać" aktor - opowiada o losach weterana wojennego. Producenci uznali, że tylko James Dean nadaje się do tej roli. Wytwórnia Magic City Films otrzymała prawa do wykorzystania wizerunku od rodziny aktora.

James Dean zginął w wypadku samochodowym w 1955 roku - miał wtedy 24 lata. Zagrał w trzech filmach: "Buntownik bez powodu", "Na wschód od Edenu" i "Olbrzym". Stał się ikoną popkultury.

Pomysł "zatrudnienia" nieżyjącego aktora spotkał się z ostrą krytyką widzów.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak