X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Women in Tech Summit 2019

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2019 18:06
„Perspektywy Women in Tech Summit 2019”, konferencja, w której weźmie udział ponad 3,5 tysiąca kobiet. Wydarzenie rozpocznie się 13 listopada w Warszawie i będą na nim gościć wezmą naukowcy m.in. z Harvardu i Oxfordu.
Przebojowe, przedsiębiorcze kobiety nauki, liderki, odkrywczynie. Razem z Czwórką przyglądaliśmy się ich osiągnięciom naukowym i zastanawialiśmy się jak będzie wyglądało wykorzystanie nowych odkryć technologicznych i czy przysłużą się one współczesnej nauce.
Przebojowe, przedsiębiorcze kobiety nauki, liderki, odkrywczynie. Razem z Czwórką przyglądaliśmy się ich osiągnięciom naukowym i zastanawialiśmy się jak będzie wyglądało wykorzystanie nowych odkryć technologicznych i czy przysłużą się one współczesnej nauce. Foto: Patryk Kuniszewicz/Czwórka

Organizatorem jest Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”. Uczestniczki spotkania będą m.in. rozmawiały o przyszłości technologii, nawiązywały kontakty, a jednym z wiodących tematów spotkania będzie cyberbezpieczeństwo.

Do Warszawy przyjeżdża 150 mówców z całego świata, w tym pojawi się gość specjalny- Sabrina Gnzales Pasterski. Jest to 26 letnia fizyczka z Harvardu, uznawana za jednen z najwybitniejszych umysłów młodego pokolenia. Jej wystąpienie odbędzie się 13 listopada o godz. 11.00.

„Perspektywy Women in Tech Summit 2019” odbędzie się w dniach 13-14 listopada w Hali EXPO XXI w Warszawie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak