X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Linda, Seweryn i Grabowski o "Irlandczyku"

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2019 18:00
Na oficjalnym kanale Facebookowym Netflix Polska pojawił się film, w którym na temat "Irlandczyka" rozmawiają polscy aktorzy: Bogusław Linda, Andrzej Seweryn i Andrzej Grabowski. 
Irlandczyk-zdjęcie z planu filmowego
Irlandczyk-zdjęcie z planu filmowegoFoto: mat promocyjne

"O czym to k...a jest?" - pyta na początek Linda, a potem porównuje dobry film do dobrego wiersza. Aktorzy mówią o twórczości Scorsese oraz o jego fascynacji polskim kinem, próbują też odpowiedzieć na pytania: o czym tak naprawdę opowiada "Irlandczyk" oraz komu poleciliby jego obejrzenie? 

Czterdziestominutowa rozmowa "Irlandczyk- spotkanie dobrych przyjaciół" na FB zapowiadana jest zdaniem: Usiądźmy i porozmawiajmy jak Polak z Irlandczykiem.

Najnowsze dzieło Martina Scorsese – "Irlandczyk" można obejrzeć w wybranych kinach oraz na platformie Netflix.