X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowy singiel i teledysk Kim Gordon

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2019 14:26
Utwór nosi tytuł "Earthquake".
Kim Gordon
Kim GordonFoto: mat. Sonic Records / Matador Records

Amerykanka Kim Gordon to była członkini nieistniejącej już, legendarnej rockowej grupy Sonic Youth. Grała z nimi przez 30 lat, a zespół zawiesił działalność osiem lat temu.
W tym roku, dokładnie 11 października ukazała się jej pierwsza, do tego znakomita solowa płyta pt. "No Home Record", bardzo często - i słusznie - uznawana za jeden z najlepszych albumów A.D. 2019. Z tego właśnie materiału pochodzi nowe singlowe nagranie pt. Earthquake", a klip do utworu telefonem komórkowym nakręciła Loretta Fahrenholz.   
"Kamery bez przerwy cię nagrywają" mówi Gordon. "Twój laptop cię słucha. To, co uznawane było prywatne, stało się publiczne. Dziś nawet trudno wskazać prawdziwą chwilę prywatności".

MaH

Zobacz więcej na temat: Rock teledysk
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak