Sztuczna inteligencja pomoże Ci w przygotowaniu się do rozmowy o pracę

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2022 21:48
Google udostępniło ciekawe narzędzie w oparciu o AI, które umożliwi nam podniesienie swoich umiejętności przed rozmową o pracę.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: AnaLysiSStudiO/Shutterstock

Interview Warmup to narzędzie, które co prawda zostało stworzone z myślą o osobach korzystających z platformy Google Career Certificates, która została udostępniona w celu doskonalenia swoich umiejętności potrzebnych do podjęcia pracy w szybko rozwijających się i wymagających dziedzinach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mógł z niej skorzystać każdy internauta.

Interview Warmup jest rozwiązaniem, które symuluje rozmowę o pracę m.in. w takich obszarach jak analiza danych, e-commerce, wsparcie IT, zarządzanie projektami i UX Design, ale także możemy wziąć udział w rozmowie o pracę o charakterze ogólnym. AI zada nam różne pytania związane, chociażby z naszym doświadczeniem czy umiejętnościami rozwiązywania problemów. Na każde z nich musimy odpowiedzieć głosowo przy użyciu mikrofonu. Podczas rozmowy Interview Warmup będzie analizować nasze wypowiedzi, a po jej zakończeniu poinformuje nas o tym, co w swoich wypowiedziach możemy poprawić.

mk

Zobacz więcej na temat: google sztuczna inteligencja