Najpierw złoto, później premiera. Nowy album Darii Zawiałow już dostępny

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2023 15:18
Lepsze przyjęcie płyty ciężko sobie wyobrazić.
Daria Zawiałow i Bartosz Dziedzic
Daria Zawiałow i Bartosz DziedzicFoto: Piotr Tarasewicz/CGM/Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Czwarty studyjny album Darii Zawiałow właśnie wylądował. Krążek promowany przedpremierowo takimi numerami jak "FIFI HOLLYWOOD", "Złamane serce jest OK", "Z Tobą na chacie" i "SUPRO" trafił dziś na sklepowe półki i serwisy streamingowe.

"Dziewczyna Pop" to bez wątpienia jedna z największych premier w polskiej muzyce popularnej. Świadczyć o tym może fakt, że kilka godzin przed oficjalną premierą krążka otrzymał on oficjalnie status złotej płyty. Daria i Bartosz Dziedzic odebrali wyróżnienie minionego wieczoru, podczas kameralnej imprezy z przyjaciółmi i fanami.

- Lubię albumy z konceptem. Ten też taki jest. Stany Zjednoczone pojawiły się przy tym projekcie dlatego, że numery, które zrobiłam na nową płytę, kojarzą mi się z artystami, którzy ukształtowali mnie muzyczne. Trochę więc zataczam koło, ale jest to jednak mimo wszystko nowa Darka - mówiła na naszej antenie artystka.

Pomysł na "Dziewczynę Pop" był taki, by podzielić krążek na trzy rozdziały. Daria przygotowała dla swoich fanów niespodziankę i wspólnie ze Spotify zaprezentowała dostępne w aplikacji "Dziewczyna Pop Experience". Za pomocą dedykowanych playlist poświęconym rozdziałom płyty, ekskluzywnym materiałom wideo czy formacie Storylines można poznać Dziewczynę Pop z wielu różnych perspektyw.

Daria Zawiałow - Dziewczyna Pop / Spotify

 

Zobacz więcej na temat: Daria Zawiałow