SnowFest coraz bliżej!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 12:03
Czekacie na największy zimowy festiwal w Polsce?
Paprodziad i Łąki Łan podczas występu na SnowFest
Paprodziad i Łąki Łan podczas występu na SnowFestFoto: SnowFest Festival/mat. prasowe

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od jedynego w swoim rodzaju, największego święta muzyki w samym środku zimy, czyli od 9. edycji jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest Powered By Tauron. Impreza łącząca w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery już w marcu zawita do zimowej stolicy Polski - Szczyrku.

SnowFest Festival 2022 | 4-5 marca 2022 | Szczyrk / YouTube: SnowFest Festival

Dokładnie 4 i 5 marca urokliwe miasto na południu Polski odwiedzą m.in. najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce - PRO8L3M, odnoszący międzynarodowe sukcesy polski duet elektroniczny – Catz 'n Dogz, ulubieńcy publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku - Metrik i Culture Shock.

PRO8L3M - Freon feat. Dawid Podsiadło & Duit / YouTube: 2020

Na festiwalu pojawią się również 2manydjs, czyli jedni z najbardziej szanowanych duetów w historii elektroniki oraz pionierzy współczesnego klubowego brzmienia, Third Son - wschodząca gwiazda i autor niezwykle ciepło przyjętego występu podczas CARBON Silesia Festival, nowa nadzieja polskiego hip-hopu - Miętha, nieformalni ambasadorowie festiwalu - Łąki Łan, a także pierwszy, polski producent drum'n'bass w katalogach najważniejszych wytwórni na świecie - Living Plastic.

Łąki Łan - koncert w Czwórce / YouTube: Czwórka

To oczywiście nie wszyscy artyści, którzy za dwa miesiące rozgrzeją Szczyrk do czerwoności - organizatorzy mają w rękawie jeszcze kilka asów. Warto jednak już teraz zająć się organizacją wyjazdu do zimowej stolicy Polski i ruszyć po bilety na imprezę.

Widzimy się na SnowFest Festival 2022!

 

 

AŚ, mat. prasowe