Sept w Czwórce - retransmisja setu DJ-skiego

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2022 16:40
Powracamy do brzmień z Drum Basstion Festival, który odbył się pod patronatem Czwórki i zapraszamy na retransmisję występu Septa. Artysta wystąpił podczas tego wydarzenia w ubiegłym roku.
Michel Morales Villavicencio Sept
Michel Morales Villavicencio "Sept"Foto: Kamil Jasieński/Czwórka

Sept to jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny techno. Jest obeny na polskiej scenie muzyki elektronicznej od dekady i dziś - ceniony zarówno jako producent, jak i DJ. Jego tracki supportują znane nazwiska z tej branży: od Carla Craiga, Chrisa Liebiga, po Marcela Dettmanna. Sept miał okazję występować w Austrii, Czechach, Niemczech, Gruzji, Holandii, Serbii, Szwecji, we Francji, na Węgrzech i w dalekiej Kolumbii. Oprócz występów międzynarodowych odwiedził wszystkie najważniejsze festiwale w Polsce.

Jego set DJ-ski, retransmitowany przez Czwórkę, pochodzi z Drum Basstion Festival 2021, który odbył się w sierpniu 2021 roku w Twierdzy Srebrna Góra. Czwórka objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

Audycja "BEAT Maszyna" to prawddziwe muzyczne uderzenie w Czwórce. Co tydzień usłyszycie eklektyczną mieszankę nowoczesnego jazz-soulu, instrumentalnego hip-hopu spod znaku lo-fi czy najlepszego tanecznego deep house'u. Przeczesujemy archiwa BIS-ki i Radia Euro w poszukiwaniu muzycznych ciekawostek z polskiego podwórka - jest tam masa zapomnianych klasyków polskiego rapu i pierwszych, nieśmiałych prób waszego aktualnie ulubionego producenta. Raz na jakiś czas cofamy się do czasów, w których zamiast popularnych samplerów rytm muzyce nadawała sekcja rytmiczna w funkowych bandach. W tym programie nie brakuje też ciekawostek z branży muzycznej oraz gościnnych setów zaprzyjaźnionych z Czwórką artystów.

Źr. HATE/Sept - Challenge [VN034]

***

Na audycję "BEATmaszyna" zapraszamy w sobotę (22.01) w godz. 00.00-02.00. Gospodarzem programu jest Piotr Truszkowski.

kd

Czytaj także

Tommy Cash, Jeff Mills & Light from the Outside World Orchestra na World Wide Warsaw

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2022 08:00
- Ideą festiwalu jest mieszanie gatunków, które pozornie do siebie nie pasują, jednak wiele je łączy i w sumie tworzą muzyczną mieszankę wybuchową - mówiła Zuzanna Żelazny, współorganizatorka World Wide Warsaw.
rozwiń zwiń