Beluga Stone na Up To Date 2020 - przeżyjmy to jeszcze raz!

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 12:39
Wracamy na jedenastą edycję Up To Date Festival i przypominamy, co działo się muzycznie na Czwartej Scenie Czwórki. Tym razem - set od Beluga Stone. 
Duet Beluga Stone
Duet Beluga StoneFoto: Hubert "Harper" Marcin

p.unity portal 1200.jpg
Beluga Stone: na Up To Date wieziemy drapieżne gitary

Bennelux, Beluga Stone, Prykson Fisk, Rasmentalism, Święty Bass, Tonfa, Tropical Soldiers In Paradise, Dalekie, Bert i Harper - takie tuzy polskiej i światowej elektroniki usłyszeć można było podczas tegorocznej odsłony Up To Date Festival na Czwartej Scenie Czwórki.

Posłuchaj także: 

up to date 1200.jpg
Up To Date! Tak graliśmy na Czwartej Scenie Czwórki

Najlepsze rymy, taneczne rytmy, rockowa psychodelia i nieskrępowana jazzowa wolność - poczuj klimat jaki wytworzył się przez trzy dni na Stadionie Miejskim w Białymstoku. 

W ubiegłym tygodniu na antenie Czwórki wybrzmiał Replay, w którym usłyszeć mogliście Bennelux. W tym - przypomnimy psychodeliczny, gitarowy koncert warszawskiej kapeli Beluga Stone, który odbył się w piątek, czwartego września na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Źr. U Know Me Records/beluga stone (z)feat. Julian Uhu [UKM073]

***

Na UTDF - Replay zapraszamy w sobotę (26.09) po godz. 18.05. 

ZOBACZ WIĘCEJ Czwórka na Up To Date Festival 2020 >>>

kd
Czytaj także

Paweł Gładysz, Transgresja: muzyka jest dla nas wyzwoleniem

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 12:50
O debiutanckim albumie "Brak Równowagi", który jest połączeniem rocka, metalu i elektroniki, wewnętrznym dziecku każdego z nas, o gubieniu i odnajdowaniu siebie, porzucaniu życiowych schematów i walce o samego siebie - rozmawialiśmy z wokalistą grupy Transgresja, Pawłem Gładyszem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pogłos 145. Mike Dean, Kanye West - hip-hopowe muzyczne uderzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 22:01
"Pogłos" otworzyły kompozycje Mike’a Deana. - O tym artyście wspominałem już wiele razy przy okazji jego genialnych solówek gitarowych, i omawiając jego wkład w rozwój no brzmienia Travisa Scotta, czy Kanyego Westa, który nie raz posiłkował się geniuszem tego artysty - opowiadał Gargamel.
rozwiń zwiń