X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowości w hostingu

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2014 19:27
Usługa CDN firmy 1&1 oferuje teraz krótsze czasy ładowania zarówno grafiki, jaki i treści, której wcześniej nie można było umieszczać w pamięci podręcznej. Oprócz obsługi PHP w najnowszej wersji 5.5, firma 1&1 oferuje teraz również próbne wersje swoich aplikacji Click & Build.
Nowości w hostingu

Dodatkowo do wybranych pakietów dołączono usługę SiteLock, która pozwala właścicielom stron internetowych na monitorowanie poziomu bezpieczeństwa ich serwisów.

Pakiety oferowane przez firmę 1&1 zawierają już najpopularniejsze aplikacje Click & Build, które można instalować w dwóch trybach: „safe” (bezpiecznym) oraz „free”, który pozwala na większą swobodę w programowaniu. Od teraz wszystkie aplikacje Click & Build firmy 1&1 będą udostępniane w wersji próbnej, aby umożliwić użytkownikom przetestowanie aplikacji w każdym z trybów i ułatwić podjęcie decyzji o tym, którą wersję należy wdrożyć. Aplikacje udostępniane w wersji próbnej oferują taką samą funkcjonalność i wbudowane wtyczki jak pełna wersja. Okres testowy trwał będzie maksymalnie 30 dni, przy czym w dowolnym momencie można przejść z wersji próbnej do pełnej. Cała treść wygenerowana podczas okresu próbnego zostanie przeniesiona do pełnej wersji po jej aktywowaniu przez użytkownika.

  • Firma 1&1 udoskonaliła swoją usługę CDN opartą na rozwiązaniu firmy CloudFlare, co pozwala zaoferować klientom pomoc ukierunkowaną na ich potrzeby. W pierwszej kolejności funkcja Mirage™ analizuje połączenie z użytkownikiem strony oraz rozmiar ekranu używanego przez niego urządzenia, aby w efektywny sposób wyświetlić grafikę odpowiednią dla każdego rodzaju sprzętu (np. smartfona, tabletu, laptopa czy komputera stacjonarnego).
  • Dodatkowo firma 1&1 oferuje teraz technologię Railgun™ firmy CloudFlare, która pozwala na znaczne poprawienie parametrów połączenia i zwiększenie prędkości przesyłania dynamicznych treści, których wcześniej nie można było zapisywać w pamięci podręcznej. Klienci firmy 1&1 mogą teraz korzystać z nowej technologii pozwalającej na identyfikację i błyskawiczne dostarczanie nawet najmniejszych zmian, co z kolei umożliwia szybsze wyświetlanie dynamicznych treści niezależnie od lokalizacji użytkownika odwiedzającego daną stronę internetową.

Ponadto, zaawansowani użytkownicy tworzący swoje strony w języku PHP mogą teraz stosować najnowszą wersję, 5.5. Dodatkowo użytkownicy Linuxa  mogą korzystać z wersji PHP Dev i PHP5.4, natomiast użytkownicy Windowsa z wersji PHP5.3.

  • Z kolei dzięki usłudze SiteLock klienci 1&1 mogą skanować swoją stronę internetową pod kątem luk w zabezpieczeniach. Dysponują również aktualnymi informacjami na temat poziomu bezpieczeństwa online — to ważna kwestia zarówno dla właścicieli stron internetowych, jak i dla odwiedzających je użytkowników. Od teraz funkcja ta jest dostępna nieodpłatnie w dwóch największych pakietach hostingowych – Unlimited i Unlimited Plus.
  • Usługa CDN oparta na rozwiązaniu CloudFlare oraz funkcja 1&1 SiteLock Basic są teraz częścią pakietów 1&1 Unlimited (od 9,90 zł/miesiąc), 1&1 Unlimited Plus (19,90 zł/miesiąc) oraz wszystkich pakietów 1&1 Serwery w wersji Managed (od 89,90 zł/miesiąc). Oferta dotyczy jednej domeny z pakietu. Funkcja Mirage™ została uwzględniona w pakietach 1&1 CDN oraz 1&1 CDN Plus, a użytkownicy mają możliwość objęcia tą funkcją dodatkowych domen (w cenie odpowiednio 19,90 zł oraz 34,90 zł). Oprócz tego wszystkie pakiety hostingowe 1&1 Unlimited Plus oraz wszystkie serwery w wersji Managed zawierają rozwiązanie Railgun™ w ramach usługi CDN.

Klienci korzystający z pakietów 1&1 Starter oraz 1&1 Basic mogą aktywować funkcję SiteLock Basic w cenie 3,90 zł/miesiąc lub wersje 1&1 SiteLock Premium w cenie 19,90 zł/miesiąc. Te same ceny obowiązują dla klientów, którzy chcą aktywować funkcję SiteLock dla dodatkowych domen.

 

autor: Hans-Christian Johansson/1&1

Zobacz więcej na temat: 1&1 cztery firma hosting
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

1&1 zmienia polski rynek

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2013 21:12
Trzy lata temu zastanawialiśmy się czy firma hostingowa posiadająca w portfelu 11 milionów domen, 70 000 serwerów oraz 9 miliardów odsłon zarządzanych stron miesięcznie może zamieszać na polskim rynku? Dziś możemy powiedzieć, że nie było to tylko zamieszanie.
rozwiń zwiń