X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowa seria Canon XEED

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2012 00:00
Canon rozszerza linię projektorów instalacyjnych XEED, wprowadzając dwa nowe modele - SX6000 i WX6000. Projektory oferują wysoką jasność (odpowiednio 6000 i 5700 lumenów), szereg wymiennych obiektywów, w tym nowy Ultra Long Zoom oraz wiele innych funkcji umożliwiających łatwą instalację i obsługę urządzeń.
Nowa seria Canon XEED
Foto: Glow Images/East News

 

Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom środowisk biznesowych i edukacyjnych. Doskonale sprawdzą się także podczas wydarzeń kulturalnych – a więc wszędzie tam, gdzie potrzebny jest jasny projektor instalacyjny, który zapewnia wyjątkową jakość i wierne odwzorowanie żywych barw. SX6000 charakteryzuje się natywną rozdzielczością SXGA+ (1400 x 1050 pikseli) oraz współczynnikiem proporcji obrazu 4:3. Z kolei WX6000 wyświetla obraz o współczynniku 16:10 z rozdzielczością WXGA+ (1440 x 900 pikseli).

 

Wyjątkowa jakość obrazu

 

Nowe projektory – SX6000 i WX6000, korzystają z udoskonalonego systemu optycznego AISYS i technologii LCOS. Połączenie obu tych rozwiązań zapewnia podwyższoną jasność, zwiększoną jakość obrazu i czystość koloru. Modele z serii XEED firmy Canon oferują prawdziwą jasność, która oznacza, że kolory są wyświetlane z niemal tą samą intensywnością, co biel. Zastosowana w obu modelach zaawansowana technologia bazuje na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu w zakresie tworzenia profesjonalnych obiektywów. Projektory będą kompatybilne z obiektywami Ultra Long Zoom (dostępność w IV kw. 2012 r.). Nowe obiektywy, z powiększeniem 1,95x oferują odległości rzutu obrazu pomiędzy 7,6 i 15 m dla standardowej przekątnej obrazu - 100”. Możliwa jest również projekcja z odległości wynoszącej nawet 88 m przy maksymalnej przekątnej obrazu - 600”. Obiektywy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić minimalną redukcję jasności, nawet przy dużych odległościach. Co więcej, pozwalają praktycznie wyeliminować rozmycia, zniekształcenia i aberrację chromatyczną obrazu.

 

Łatwa konfiguracja i obsługa

 

Modele SX6000 i WX6000 gwarantują użytkownikom łatwą konfigurację i intuicyjną obsługę:

 


  • Elektryczny silnik obiektywu umożliwiający przesuwanie, zbliżanie i regulację ostrości (z dokładnością do 0,5 piksela) jest  sterowany pilotem, dzięki czemu optymalny obraz może być ustawiany z poziomu podłogi pomieszczenia – co jest zdecydowanie wygodniejsze w instalacjach wieloprojektorowych, takich jak 3D, zestawy pionowe, systemy połączone i kopuły.

  • Projekcja typu 360 stopni oznacza, że obrazy mogą być wyświetlane zarówno z poziomu podłogi, sufitu jak i ściany, dostarczając wyjątkowych wrażeń podczas projekcji na wystawach, w muzeach czy centrach wystawienniczych.

  • Wzorce testowe są od teraz łatwo dostępne przy użyciu jednego przycisku na pilocie sterującym projektów SX6000 lub WX6000. Dzięki temu, możliwe jest elastyczne ustawienie, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku zaangażowania wielu jednostek, np. podczas instalacji wieloprojektorowej.

  • Oba modele są kompatybilne z nowym przewodowym pilotem, zaprojektowanym z myślą o sytuacjach, gdy urządzenia nie znajdują się w zasięgu portu podczerwieni lub kiedy technologia ta powinna być wyłączona ze względu na potencjalne zakłócenia.

  • Julian Rutland, Dyrektor ds.  produktów i rozwiązań w zakresie komunikacji wizualnej w Canon Europe powiedział: “Rozszerzenie linii XEED o modele SX6000 i WX6000 oznacza wprowadzenie nowego rozwiązania dla integratorów  i użytkowników końcowych, poszukujących dodatkowej jasności, która wzmocni siłę przekazu. To także rozwiązanie dla osób, które poszukują projektora zapewniającego doskonały efekt podczas pokazów odbywających się w dużych przestrzeniach. Warto  podkreślić, że również wcześniejsze modele z serii XEED zyskują popularność i cieszą się zaufaniem w branży ze względu na wysoką jakość obrazu i intuicyjne oprogramowanie”.

  • Projektory instalacyjne linii XEED - SX6000 i WX6000 będą dostępne w ostatnim kwartale 2012 r. Oba modele będą także sprzedawane w wersji dla środowisk medycznych ( z trybem DICOM Preset), która trafi na rynek niedługo potem. Z kolei obiektywy Ultra Long Zoom będą dostępne w IV kwartale 2012 r. i będą kompatybilne z całą serią Canon XEED.Zobacz więcej na temat: canon europe firma projektor

Czytaj także

Canon: nowe projektory LV

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 00:00
Canon odświeża linię przenośnych projektorów LV prezentując 10 nowych modeli. Seria LV podzielona została na trzy kategorie produktów: standardowe, średnio zaawansowane i zaawansowane. Projektory oferują rozdzielczości XGA i WXGA i są dedykowane środowiskom biznesowym i edukacyjnym.
rozwiń zwiń