X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Vivitek Qumi: projektor, który potrafi olśnić!

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2012 00:00
Vivitek Qumi Q5 ma znakomite parametry: wybitną, jak na kieszonkowe (pico) projektory LED jasność - aż 500 ANSI lumenów, znakomity kontrast 10.000:1 i rozdzielczość WXGA (720p). Może pracować  korzystając  wyłącznie  z  baterii,  a  funkcja  prezentacji  bezprzewodowej - czyni  go pierwszym całkowicie bezprzewodowym projektorem na rynku.
Vivitek Qumi: projektor, który potrafi olśnić
Foto: Glow Images/East News

 

Warto podkreślić jego bezobsługową pracę i żywotność, która wynosi aż 30.000h. Oznacza to, że korzystając z niego 4h dziennie – możemy cieszyć się projektorem nawet 20 lat.

 

Ciekawostką jest możliwość dostarczenia przez producenta projektorów w dowolnym kolorze obudowy i np. z logo przy zamówieniu min. 500 szt.

 

Atuty Viviteka Qumi Q5 można wymieniać długo, jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Jest mały – mieści się w dłoni, lekki – waży 490 g., a obraz, który zapewnia jest nie tylko duży (do 90 cali – 230 cm przekątna obrazu), ale też znakomitej jakości!

 

Sprawdzi się podczas spotkań biznesowych i jako atrakcja weekendowych wyjazdów.

 

Qumi Q5 jako pierwsze urządzenie tego typu posiada niezawodny system oparty o platformę Linux, która gwarantuje stabilną i niezawodną pracę projektora. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość korzystania z wbudowanej przeglądarki internetowej. Aby ułatwić sufowanie po stronach WWW do projektora Qumi podłączyć klawiaturę i mysz (przez hub) do portu USB.

 

Qumi posiada wbudowaną pamięć (4GB), możliwość odtwarzania plików pakietu Office (Office Viewer) oraz wbudowany głośnik 2W. Możemy więc z powodzeniem odtwarzać filmy, muzykę, pliki Word, skoroszyty Excel czy prezentacje PowerPoint.

 

Ważne są również złącza, które dają możliwość połączenia Qumi Q5 z innymi urządzeniami (odtwarzaczem DVD, konsolą do gier, smartphonem, tabletem czy komputerem). Szczególnie cieszy pełnowymiarowe HDMI. Projektor Qumi współpracuje z opcjonalną baterią oraz modułem WiFi – dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się pierwszym na świenie, całkowicie bezprzewodowym projektorem.

Czytaj także

Pierwszy całkowicie bezprzewodowy projektor: Vivitek Qumi

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2012 00:00
Vivitek Qumi zdobył już grono sympatyków na całym świecie. Trudno nie docenić jego kieszonkowych rozmiarów i ogromnych możliwości, które otwiera użytkownikom w pracy i w czasie wolnym. Jak się okazuje na tym nie koniec.
rozwiń zwiń