Nowe Technologie

Ultrabooki Acer Aspire S7

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2012 00:00
Ultrabooki Aspire S7 są oferowane w dwóch wielkościach ekranu 13,3 oraz 11,6 cala. Oba modele są wyposażone w 10-punktowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości Full HD.
Acer Aspire S7
Acer Aspire S7

 

Wyświetlacz większego modelu można otworzyć na płasko, co pozwala na łatwiejsze i atrakcyjniejsze oglądanie multimediów w kilkuosobowej grupie oraz zwiększa wydajność pracy zespołowej. Akumulator w 13,3-calowym modelu wystarcza nawet na 12 godzin, natomiast w modelu 11,6 na 9 godzin pracy. Oznacza to, że z ultrabooka można swobodnie korzystać przez cały dzień, pracując oraz odtwarzając multimedia. W celu optymalnego wykorzystania możliwości wydajnych podzespołów, zastosowano innowacyjny system Acer Twin Air, który zapewnia skuteczne chłodzenie komputera oraz komfort termiczny użytkownika.

 


  • Ultrabooki z serii S7 są też wyposażone w klawiaturę z podświetleniem, którego intensywność jest automatycznie dostosowywana do oświetlenia zewnętrznego. Touchpad opracowany przez firmę Acer wyróżnia się zwiększoną użytecznością, czułością oraz dokładnością, dzięki czemu pozwala na efektywniejsze sterowanie komputerem i zwiększa produktywność.

  • Ultrabooki S7, zaliczane do segmentu premium, są wyposażone w funkcję Acer Green Instant On umożliwiającą szybkie uruchamianie i wznawianie pracy, a także w funkcję Acer Always Connect, która pozwala na prawie natychmiastowe nawiązywanie połączenia z Internetem.

Zobacz więcej na temat: acer firma komputery
Czytaj także

Dotykowy Ultrabook klasy premium - Aspire S7

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2012 00:00
W skład serii wchodzą modele o przekątnej 13,3 cala oraz 11,6 cala, które są odpowiednio najcieńszym oraz najmniejszymi ultrabookami z dotykowym ekranem o rozdzielczości Full HD. Akumulator w 13,3-calowym modelu wystarcza nawet na 12 godzin pracy, natomiast w modelu 11,6 na 9 godzin.
rozwiń zwiń