Nowe Technologie

Dotykowy Ultrabook klasy premium - Aspire S7

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2012 00:00
W skład serii wchodzą modele o przekątnej 13,3 cala oraz 11,6 cala, które są odpowiednio najcieńszym oraz najmniejszymi ultrabookami z dotykowym ekranem o rozdzielczości Full HD. Akumulator w 13,3-calowym modelu wystarcza nawet na 12 godzin pracy, natomiast w modelu 11,6 na 9 godzin.
Dotykowy Ultrabook klasy premium - Aspire S7
Foto: Glow Images/East News

 

Ze względu na aluminiową konstrukcję, ultrabooki S7 są wyjątkowo cienkie i lekkie, a jednocześnie wystarczająco wytrzymałe do codziennego użytkowania. W celu optymalnego wykorzystania możliwości wydajnych podzespołów, zastosowano innowacyjny system Acer Twin Air, który zapewnia skuteczne chłodzenie komputera.

 


  • Ultrabooki z serii S7 są też wyposażone w klawiaturę z podświetleniem, którego intensywność jest automatycznie dostosowywana do oświetlenia zewnętrznego. Ultrabooki z nowej serii S7 są wyjątkowo poręcznymi urządzeniami, które łączą wydajność z estetyką i wygodą obsługi, a tym samym zapewniają współczesnym odkrywcom najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania komputera.

 

.

Zobacz więcej na temat: komputery acer
Czytaj także

Tablet i laptop w jednym

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2012 20:00
Cechy obu tych urządzeń łączy ultrabook czyli komputer przenośny najnowszej generacji. O szczegółach można było się dowiedzieć z audycji "Czwarty wymiar".
rozwiń zwiń
Czytaj także

40 proc. Polaków planuje zmianę komputera

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 10:00
Coraz popularniejsze stają się urządzenia przenośne. Nowym trendem są ultrabooki - laptopy bardzo cienkie, ale drogie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Coraz cieńsze, markowe i szybkie - takie komputery się sprzedają

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 16:33
W ubiegłym roku Polacy kupili ponad 3 miliony komputerów. Rośnie popyt na urządzenia mobilne. Szczególnie na ultrabooki.
rozwiń zwiń