Nowe Technologie

Tablety Acer

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 13:14
Iconia B1-A71 to tablet, który został zaprojektowany z myślą o osobach po raz pierwszy sięgających po tablet. Z kolei tablet Iconia B1 doskonale nadaje się też dla intensywnie pracujących osób, które poszukują wygodnego, przenośnego urządzenia.
Acer Iconia B1-A71
Acer Iconia B1-A71
 • Poręczny: tablet Iocnia B1 można łatwo trzymać i obsługiwać jedną ręką. Aby dodatkowo zwiększyć komfort przy takim sposobie użytkowania, lewy dolny narożnik tabletu jest pokryty materiałem ułatwiającym trzymanie. Urządzenie waży tyko 320 gramów, dzięki czemu daje się łatwo nosić w torebce lub kieszeni marynarki i jest jednym z najlżejszych 7-calowych tabletów na rynku.
 • Szybkie reakcje gwarantujące dobrą zabawę: aby zapewnić nowy poziom komfortu użytkowania, tablet został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz o wydajności gwarantującej zadowolenie z gier, przeglądania stron internetowych oraz oglądania filmów, a także system operacyjny Android Jelly Bean, który pozwala na szybkie wyszukiwanie informacji i płynne surfowanie po Internecie. W przypadku wielu zapytań, wprowadzanych przy użyciu funkcji wyszukiwania głosowego VoiceSearch, można szybko usłyszeć odpowiedź głosową.
 • Szybki dostęp do darmowych mediów: dzięki aplikacji Google Currents, zawsze w zasięgu ręki ponad 500 darmowych magazynów internetowych oraz najlepsze strony www. W połączeniu z niedawno zaktualizowaną aplikacją, 7-calowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości WSVGA (1024 x 600) pozwala na odkrywanie, czytanie oraz udostępnianie ulubionych źródeł informacji, blogów i magazynów internetowych - nawet wtedy, gdy tablet nie ma połączenia z Internetem. Ponadto, miłośnicy gier mogą wybierać z bogatej oferty sklepu Play Store, która obejmuje ponad 700 000 gier i innych aplikacji.
 • Funkcjonalna kamera internetowa: z myślą o zapewnieniu wszechstronności, tablet Iconia B1 wyposażono w kamerę internetową, która znajduje się po stronie wyświetlacza i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach. Kamera umieszczona w prawym, górnym rogu urządzenia działa także wtedy, gdy ekran jest ustawiony poziomo. Dzięki temu, podczas wideo-czata może objąć kilka osób.

''

Tablet Iconia B1 jest urządzeniem klasy podstawowej, o przystępnej cenie, które wzbogaca szeroką ofertę produktów Acer. Został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu przez nowoczesnych odkrywców – ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży oraz osób, które intensywnie pracują. Iconia B1, tak jak inne produkty firmy Acer, jest urządzeniem, które zapewnia najwyższy poziom satysfakcji użytkownika w danym segmencie cenowym. Dzięki pamięci o pojemności 8 GB, którą można zwiększyć instalując opcjonalną kartę microSD, Iconia B1 jest idealnym, nieskomplikowanym urządzeniem dla osób po raz pierwszy kupujących tablet lub dla dzieci, których rodzice mają już swój tablet.

Cena, dostępność oraz gwarancja

Tablet Iconia B1-A71 zostanie wprowadzony do sprzedaży w Polsce pod koniec stycznia 2013, a jego sugerowana cena wyniesie 599 PLN brutto za wersję 8GB

Acer Iconia B1-A7

 • system operacyjny Android Jelly Bean
 • dwurdzeniowy procesor Mediatek 1,2 GHz (MTK 8317T)
 • multidotykowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali i rozdzielczości WSVGA (1024 x 600)
 • wbudowana pamięć o pojemności 8 GB
 • łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS
 • gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe 3,5 mm
 • wbudowany głośnik
 • gniazdo kart pamięci microSD obsługujące karty do 32 GB
 • kamera internetowa 0,3 megapiksela, po stronie wyświetlacza
 • akumulator o pojemności 2710 mAh
 • gniazdo micro-USB (do ładowania oraz podłączania komputera PC) zgodne z USB 2.0
 • wymiary: 197,4 mm x 128,5 mm x 11,3 mm
 • masa: 320 g

 autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

Acer ICONIA W700

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2012 00:00
Acer ICONIA W700 łączy ergonomię i wygodę użytkowania tabletu z wydajnością notebooka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Intel odrabia straty w tabletach

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2012 00:00
Nowa generacja Atoma okazał się idealna do tabletów. Intel Atom Z2760 jest procesorem, na którym zbudowano wiele urządzeń. Tu prezentujemy znaczących graczy na rynku, którzy weszli w masowy lub biznesowy rynek tabletowy. Fujitsu zastosowało w tablecie Intel Core i5 vPro.    
rozwiń zwiń